Информацыонная безпека огляд

4-13-2019

Информацыонная безопасность обзор
Забули ім’я користувача або пароль.
Також хочемо порекомендувати почитати – Подорожі та інформаційна безпека http://elites-montage.com.ua/podorozhi-ta-informatsijna-bezpeka/
Дозвольте допомогти підібрати рішення, оптимально підходить під ваші вимоги.
Прочитайте те, що хакери не хочуть, щоб ви знали.
Автоматизація та аналітика загроз допоможуть вам зробити забезпечення безпеки ефективніше.
Дізнайтеся, як російські компанії інвестують у безпеку, і отримаєте рекомендації щодо вдосконалення захисту. Організації, які користуються послугами забезпечення безпеки, отримують підтримку консультантів, технічних експертів, які володіють найбільш повними та актуальними знаннями і досвідом.
Наші технічні консультанти допоможуть вам узгодити завдання забезпечення безпеки, дотримання нормативних вимог і управління загрозами з вашими бізнес – цілями.
Спроектуйте оптимальну для свого бізнесу архітектуру, прискорте процес впровадження і оптимізація технології забезпечення безпеки мережі.
Скорочуйте витрати і підвищити безпеку з допомогою наших послуг моніторингу та управління, рішень для захисту від загроз і послуг розміщення.
Підвищуйте ефективність, скорочуйте витрати на технічну підтримку і забезпечуйте високу доступність мережі з допомогою наших широко визнаних послуг технічної підтримки.
Від яких кіберзагроз вам доводиться захищати свій бізнес.
Чи готові ви до своєчасного виявлення загроз та реагування на них для запобігання шкоди бізнесу.
Розкривайте і блокуйте атаки, такі як шкідливе ПО, програми – викрадачі і фішинг до початку їх запуску.
Отримайте безкоштовну демонстрацію оцінки ризиків у всіх хмарних сервісах.
Забезпечте моніторинг в рамках всієї мережі, центру обробки даних, мережі філій і хмари. Виявляйте приховані атаки за допомогою розширених функцій аналітики безпеки.
Проломи в системі безпеки відкривають доступ шкідливого ПО, програм – здирникам та іншим загрозам, які все частіше починають використовувати протокол DNS для обходу традиційних рішень по ІБ, які ніяк не моніторять DNS, безконтрольно пропускаючи його.
Хмарна платформа забезпечення безпеки, яка є першою лінією захисту від загроз в Інтернеті. Знайдіть відповідного постачальника в нашій партнерській екосистемі.