Як вибрати плойку для волосся

4-13-2019

Как выбрать плойку для волос
Плойка для волосся – незамінний засіб для створення красивої зачіски з локонами і кучериками. Будь-яку зачіску з її допомогою можна зробити самостійно, заощадивши на послуги перукаря. Сучасні плойки закручують волосся кільцями, спіралями, змійками, зигзагами.
Також хочемо порекомендувати почитати – Яку плойку для волосся вибрати? http://sharabt.com.ua/yaku-plojku-dlya-volossya-vybraty/
Як вибрати плойку для волосся. Як вибрати плойку для волосся. На що варто звернути увагу при виборі. Відмінність професійних і побутових приладів. Найкращі плойки для волосся. Категорія Ринок пропонує величезний вибір плойок за їх можливостям, марку виробника, ціною. Саме ці якості визначають, яку купити плойку. Від нього залежить, наскільки безпечним для волосся буде часте використання плойки.
Привертає невисокою вартістю, але сильно пересушує волосся, приводячи до знежирення і ломку. Завдяки властивості турмаліну виробляти при нагріванні інфрачервоне випромінювання, волосся не електризується.
Поряд з основними видами виробники використовують їх комбінацію, тому можна зустріти покриття з склокераміки, титан – турмаліну, титан – кераміки. Найбезпечнішим є інноваційне покриття Sol – Gel з титан – кераміки з шовковистою структурою, що забезпечує зволоження волосся. Діаметр локони завжди буде більше діаметра використовуваної плойки з – за природної тяжкості волосся, під дією якої локон розкручується. Від неї залежить вигляд одержуваних локонів. Багато моделей мають по кілька різних насадок, які дозволяють урізноманітнити вид створюваних кучерів. Відмінність полягає в технічні можливості і характеристики плойок. В професійних моделях, як правило, використовується більш дороге покриття.
Більшість плойок мають затиск, що дозволяє користуватися приладом однією рукою. При відсутності затискача на плойки повинен бути встановлений термозахисний ковпачок для безпеки користування.
Плойки цих виробників традиційно лідирують в різних категоріях цієї техніки. Недоліки: відсутність регулятора нагріву, короткий шнур 1, 8 м, сильне нагрівання насадок. Недоліки: потрібен певний навик, не підходить для волосся вище плечей, значна ціна. Недоліки: завиває тільки дрібні локони. Недоліки: повільний нагрів, велика потужність (35 Вт), висока вартість. Вибираючи плойку, пам’ятайте, що волосся легко зіпсувати, але важко відновити. Перед завивкою локонів їх необхідно обов’язково підготувати.