Як вибрати ноутбук Apple

4-13-2019

Как выбрать Apple ноутбук
Вони відрізняються не тільки розмірами дисплея, але також вагою, кількістю портів і технічними характеристиками. Особливо, якщо врахувати, що в асортименті Apple представлена і минулорічна «прошка».
Також хочемо порекомендувати почитати – Нові патенти Apple. Ноутбуки http://myiphone.net.ua/novi-patenty-apple-noutbuky/
З збільшенням розміру дисплея збільшується і вага ноутбука. З двома додатковими дюймами додається розмір пристрою, тому 15 – дюймова модель вимагає значно більше місця, носити її важче. На перший погляд різниця може здатися несуттєвою, але, якщо ви носите комп’ютер весь день з собою, то додаткові півкілограма ви однозначно відчуєте. Незалежно від вашого вибору, ви отримаєте чудовий дисплей Retina. Велика площа екрану означає більше видимого вмісту. Крім того, на 15 дюймах елементи сам по собі більше, що важливо для людей з поганим зором. Якщо розмір дисплея особливої ролі не грає, заощаджуйте і візьміть 13 – дюймову версію. Якщо ж вам необхідний екран побільше, вибір очевидний. Якщо ж ви працюєте одночасно з чотирма екранами, варто придивитися до старшої моделі. Якщо потужність не є головним чинником для вас, не варто переплачувати, краще вибрати більш просту модель.
Графічний процесор відповідає за промальовування пікселів. Цей процес включає в себе все, починаючи від інтерфейсу macOS до відеоігор. Чим могутніше відеокарта, тим більше пікселів вона здатна обробляти. Це означає, що буде більш плавне анімація і більш реалістичним 3D – зображення. Ці показники стосуються базових моделей, так що, чим потужніший залізо, тим більше воно буде споживати енергії. Об’єм оперативної пам’яті визначає, яке кількість додатків ви можете тримати відкритими, а також, наскільки великими будуть проекти в програмах для фото і видеоредактирования без звернення до більш повільного накопичувача. Раніше пристрою для зберігання даних складалися з великих галасливих пластин жорсткого диска, які крутилися і не дуже добре реагували на удари або проблеми з харчуванням. Тепер практично всі твердотільні накопичувачі – флеш – чіпи без рухомих частин. Вони коштують дорожче, але виграють по швидкості і надійності роботи. Якщо ви цінуєте портативність більше, ніж продуктивність, не переживаєте з приводу самого продуктивного процесора і не найкращою графіки, вам не потрібно підключати багато зовнішніх моніторів – вибирайте 13 – дюймову модель.
Приєднуйтесь до нас у Twitter, ВКонтакте, Facebook, або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.