Як вибрати годинник з GPS

4-13-2019

Как выбрать часы с GPS
Ви плануєте купити дитячі gps годинник або вони у вас вже є. Сервіс “Де мої діти” розповідає, як вибрати сім карту для gps годин і підібрати оптимальний тариф для сім карти. Щоб зрозуміти, яка сім карта для годинників вам потрібна, зверніть увагу на можливості дитячих годин.
Також хочемо порекомендувати почитати – Wonlex Q50 – дитячі розумні годинник з GPS http://shopgo.com.ua/2018/07/02/wonlex-q50-dityachi-rozumni-godinnik-z-gps/
Для передачі даних з дитячих годин в додаток “Де мої діти” потрібне підключення до Інтернету.
Однією з основних функцій є відстеження місцезнаходження дитини. За допомогою вбудованого GPS – трекера годинник самостійно визначають своє місце розташування і відправляють дані в додаток через Інтернет. Більшість годин здатні передавати дані через 2G мережу. При купівлі сім – карти зверніть увагу, що мобільний оператор, на користь якого ви робите вибір, повинен мати впевнене покриття 2G мережі. Покриття 2G можна подивитися на офіційному сайті мобільного оператора.
Найкращий тариф для сім карти в дитячих годинах — це тариф, створений спеціально для розумних пристроїв, таких як дитячі годинник з GPS трекером і сім картою. Ми знайшли для Вас три кращих варіанти. У МТС є тариф, створений спеціально для використання в розумних пристроях. Придбати сім-карту для дитячих годин можна в інтернет – магазині МТС, вартістю 800 рублів за рік. Це всього близько 70 рублів на місяць.
Дізнатися детальніше про тариф можна за посиланням. На телефоні батьків підключіть один з тарифів лінійки , а сім-карту для розумних годин додайте в якості додаткової. На цій сім карті стане доступний пакет послуг зв’язку основний сім карти: Інтернет – трафік, SMS і хвилини. Щоб підключити послугу, зайдіть в Особистий кабінет, знайдіть кнопку і введіть номер, встановлений в дитячих годинах. Вартість послуги — 5 рублів в день. Списання буде відбуватися з балансу основного номеру.
Дізнатися про тариф для основної сім карти детальніше можна за посиланням. У Tele2 немає спеціальних тарифів для розумних пристроїв. З усієї лінійки найбільше підійде тариф . Підключення до тарифу можливе на сайті або в офісі. Абонентська плата починається від 300 рублів на місяць. Тариф для дитячих GPS годин з сім картою не самий вигідний, погодьтеся. Він більше підходить для використання в USB – модемів і WiFi – роутерах. У абонентів Москви і Московської області можуть виникнути труднощі при використанні сім карти Tele2 в дитячих годинах. Це пов’язано з нестабільним покриттям, 2G.
Дізнатися про тариф для сім карти детальніше можна за посиланням.
Зверніть увагу, що вартість тарифів у мобільних операторів може змінюватися в залежності від регіону підключення.
Де мої діти — будь спокійний за своїх дітей, без дзвінків і смс.