Як вибрати автомобільний монітор

4-13-2019

Как выбрать автомобильный монитор
Чохли, накладки для телефонів, смартфонів і планшетів.
Також хочемо порекомендувати почитати – ТОП-8 кращих автомобільних моніторів http://rozetkallo.com.ua/samsung-galaxy-note-8-0-ofitsijno-predstavlenij/
Чохли, накладки для телефонів, смартфонів і планшетів.
Якщо ви хочете обладнати автомобіль спеціальними аксесуарами для більшого комфорту – встановіть в машині DVD – монітор і програвач. Автомониторы класифікуються за типом установки – стандартні і мобільні (портативні). Стаціонарні вбудовуються в дах, сонцезахисні козирки і в підголовники. Портативні кріпляться на липучках там, де вам буде зручно. Наступним кроком повинно бути визначення входу – повинен бути вхід для підключення двд – магнітол. Автомобільний DVD – монітор відрізняється від автомобільного телевізора відсутністю тюнера і наявністю вбудованого програвача DVD – дисків. Управляти зображенням можна з головного пристрою. Моторизований DVD – монітор може висуватися прямо з DVD – магнітоли, але його діагональ зазвичай не більше 7″, дивитися на таке пристрій з заднього сидіння важко, тому для задніх сидінь влаштовують додаткові монітори. Зверніть особливу увагу на кут огляду монітора: якщо він менше 180 градусів – зображення буде погано виглядати, якщо ви ненароком перемените положення. Одним з найбільш популярних останнім часом вважається стельовий монітор – коли він закритий, його майже не видно з вулиці, що важливо для його збереження.
Багато монітори оснащені DVD – програвачем, при цьому читають такі програвачі не тільки DVD – формат, але і інші відео формати. Вбудований FM – модулятор дозволить не підключати пристрій до аудіосистеми – досить налаштувати радіо на частоту такого пристрою. Тим не менше, краще придбати окремо монітор і програвач: якість передачі звуку буде краще, ніж через FM – модулятор, особливо приїзд по місту, з усіма міськими перешкодами; якість головного пристрою буде краще якості DVD – приводу мультимедійного пристрою. В залежності від вашого бюджету і марки автомобіля ви можете також облаштувати опції: замінити головний пристрій на особливий DVD – програвач для вашої конкретної марки автомобіля, підключати DVD – приставку до аудіосистеми вашого автомобіля через AUX – вхід (можна обладнати його на будь-якому авто).
Купуючи DVD – монітор і програвач окремо, переконайтеся, що у них один стандарт: PAL або NTSC.