Що таке Windows 10

4-13-2019

Что такое Windows 10
Більше 70% людей користуються ручкою або олівцем як мінімум одну годину в день. Ми робимо записи у блокнотах, малюємо на дошці, вирішуємо рівняння і творимо музику зовсім не на клавіатурі. Вона доступна на пристроях навіть при заблокованому екрані: це дозволить скоротити час, необхідний для вирішення повсякденних завдань, які ви плануєте здійснити за допомогою персонального помічника. Cortana – єдиний помічник, який працює на кількох пристроях одночасно. Тепер у розробників з’явився повний доступ до проактивного інтелекту Cortana, і ваші програми можуть виконувати контекстуально – обумовлені задачі, пов’язуючи вже вчинені дії через глибинні посилання, вбудовані в програми і сайти. Cortana може стати вашим персональним помічником в іграх, дозволяючи знайти чудові нові ігри, завдання, підказки і «фішки». Ми прагнемо перевершити очікування шанувальників Xbox One. Зокрема, ми підтримуємо багатоядерні процесори і дозволяємо відключити вертикальну синхронізацію кадрів. HoloLens вбудовує голографічні зображення в існуючу реальність, відкриваючи нові можливості для спілкування, творчості, роботи і ігор. Це єдине пристрій, що дозволяє працювати з голограмами без додаткових маркерів, камер, проводів, телефонів або підключення до ПК. Клієнти по всьому світу, включаючи NASA, Університету Кейс Вестерн Резерв, Volvo, і багатьох інших, вже почали використовувати HoloLens. І ми пишаємося успіхами наших партнерів, що використовують дану платформу. NET шукали способи використання загального коду для різних платформ. Це ранок на конференції Build видався незабутнім, і ми з нетерпінням чекаємо зустрічей з тисячами розробників в найближчі дні і отримання відгуків від них.
Також хочемо порекомендувати почитати – Оновиться до Windows 10, можна безкоштовно http://brum-mobile.com.ua/2019/02/05/onovitsya-do-windows-10-mozhna-bezkoshtovno-2/
Існують певні вимоги до пристроїв.
Роки йдуть, світ не змінюється. Я от найбільше чекав того щоб планшети на Bay Trail перестали зависати при розблокуванні. Але такої фічі мабуть не планується, а шкода.
Робота з «русифікації» ведеться, але дивно було б очікувати, що вона буде виконана швидко, оскільки мова йде не про мовної локалізації, а про підготовку вельми значних об’ємів даних для довідок, міської навігації та ін. Як тільки в нас буде інформація про терміни доступності тих чи інших сервісів в Росії, ми відразу проінформуємо читачів блогу.
Мені ще цікаво коли у нас стануть доступні сервіси типу Groove Music, Movies