Що таке сервер відеоспостереження

4-13-2019

Что такое сервер видеонаблюдения
Ринок пропонує все більш гнучкі і недорогі варіанти. Існують як готові системи на базі NVR, так і серверні. Найчастіше стоїть питання між вибором рішення на базі комп’ютера, сервера або NVR.
Також хочемо порекомендувати почитати – Головні функції сервера відеоспостереження http://tren.com.ua/golovni-funktsiyi-servera-videosposte/
Систем на базі комп’ютерів з програмним забезпеченням властиво безліч мінусів. Також, рішення з домашнім ПК не можна назвати зручним у використанні і швидким в налаштуванні.
Рішення на базі серверів підходять для великих проектів, де систему постійно обслуговує кваліфікований системний адміністратор.
А ось рішення на базі NVR (NVR – Network Video Recorder), це зручні системи для людей, які не мають досвіду побудови систем безпеки і не потребують обслуговування системним адміністратором. Одне з таких рішень пропонує компанія .
Компактний видеорегисатор, не видає шуму, займає мало місця, не вимагає установки в спеціальну стійку або шафа, що є відмінним рішенням для дому або малого офісу. Використовуючи серію міні – NVR, ви отримуєте готове рішення для запису і перегляду зображення з камер спостереження.
Для отримання зображення з IP – камер достатньо підключити монітор з виходом VGA або HDMI. Причому, для керування можна використовувати USB миша, яка поставляється в комплекті з NVR.
Підтримка протоколу P2P дозволяє отримати віддалений доступ без статичного “білого” IP – адреси та налаштування роутера для перекидання портів.
Це дуже зручно, адже тепер не потрібно шукати підходящий джерело живлення для камер. Крім вбудованого PoE – комутатора, на борту реєстратора є DHCP – сервер, який автоматично роздає IP – адреси камерах при включенні.
Все, що від вас вимагається, це попередня установка жорсткого диска. Така схема називається Plug and play, що дослівно перекладається як “включив і грай”. Примітно те, що якщо ви підключаєте камери по “рідному” для NVR протоколу, він автоматично знайде камеру, видасть їй IP – адресу, додасть до списку пристроїв і почне записувати. Вам не потрібно заходити на IP – камеру для налаштування IP – адреси або встановлення значення DHCP, неважливо, який IP – адресу було на камері/ NVR встановить нову адресу і автоматично додасть камеру в список пристроїв.
Якщо у Вашій системі вже є встановлені IP – камери сторонніх виробників, завдяки підтримці протоколів ONVIF і RTSP, ви можете додати їх на NVR.
Сумарно NVR може обслуговувати 8 IP – камер: 4 камери, подколюченные безпосередньо в NVR, і ще 4 можуть бути підключені з будь-якої точки світу через інтернет або локальну мережу.
Продуктивність реєстратора дозволяє підключати IP – камери з роздільною здатністю 5 Мп.
Використовуючи маленький NVR, ви отримуєте великі можливості.