Що таке Power Bank

4-13-2019

Что такое  Power Bank
В даний час практично у кожної людини є смартфон або планшет. Активне використання і постійно працюючий інтернет сприяють тому, що заряду батареї вистачає лише на кілька годин. Кожен власник смартфону стикався з ситуацією, коли в самий невідповідний момент розрядився телефон. Зовнішній акумулятор – пристрій для віддачі заряду. Для того щоб зарядити портативний зарядний пристрій, підключити його за допомогою кабелю з USB роз’ємом до ПК або електромережі. Роз’єм micro USB – призначений для зарядки смартфона. Зовнішня батарея – це оптимальне рішення для зарядки гаджетів для тих, хто активно використовує смартфон або планшет, а також для любителів подорожувати і активного способу життя. Як правило, виробники смартфонів і планшетів рекомендують купувати оригінальну портативну зарядку. Популярними брендами зовнішніх акумуляторів в даний момент є Rombica, HIPER, Inter – Step, Xiaomi, TP – LINK, Meizu, Drobak. Купувати пристрій сумнівного виробництва дуже ризиковано, адже воно може мати неякісні роз’єми, ємність батареї зазвичай істотно відрізняється від заявленої і є велика ймовірність швидкої поломки. Адже на ринку електротоварів зустрічається чимало підробок. Але як розпізнати фальсифікат і не придбати неякісну портативну зарядку.
Також хочемо порекомендувати почитати – Power Bank — необхідність в наші дні конкурс! http://e-showcase.com.ua/2018/05/09/power-bank-neobhidnist-v-nashi-dni-konkurs-3/
Фірмова наклейка з кодом, який потрібно ввести на сайті виробника. Цілісність корпусу і якісна збірка. Для зарядки гаджета не потрібне додаткове включення, зарядка починається автоматично при підключенні телефону. При одночасному підключенні кабелю в роз’єм micro USB і USB, акумулятор сам від себе не має заряджатися. Вага повинна відповідати заявленому виробником. Оригінальна інструкція на мові країни, де виготовлено пристрій. Ач, якої вистачить на одну або трохи більше заряджань. Вибирати варто акумулятор з ємністю більшою, ніж у внутрішньої батареї. Якщо ви плануєте заряджати тільки смартфон, оптимальний вибір – пристрій з виходом 1 А, якщо ж планшет – тоді 2 А чи з двома типами роз’ємів. Від ємності зовнішнього акумулятора безпосередньо залежить його вагу. Це дозволяє отримати оригінальну продукцію за найвигіднішими цінами в інтернеті.