Дозвіл на небезпечні роботи

10-9-2020
Як продовжити дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки: інформація  для роботодавців | «Дебет-Кредит» - Бухгалтерські новини
 
 

Дозвіл на небезпечні види робіт

Наша компанія НВЦ «ПРОФЕСІЙНА БЕЗПЕКА» зможе  получить разрешение на опасные работы  «під ключ», подолавши всі бюрократичні труднощі. Наш багаторічний досвід в даній сфері дозволяє гарантувати нашим клієнтам 100% успішний результат в отриманні необхідного документа.

Для чого потрібен дозвіл на небезпечні види робіт?

Оформити дозвіл на небезпечні роботи в Києві або будь-якому іншому регіоні України необхідно в тому випадку, якщо компанія здійснює роботи підвищеної небезпеки, а також в разі експлуатації небезпечних машин і механізмів:

  • в будівництві;
  • на виробництві;
  • на судні та інше

Залежно від типу робіт або машин, механізмів компанія повинна буде оформити відповідне Дозвіл на небезпечні роботи або Декларацію на виконання робіт.

Який термін дії Дозволу на роботи підвищеної небезпеки?

Дане Дозвіл видається строком на 5 років.

Як отримати Дозвіл на небезпечні роботи?

Для отримання Дозволу або Декларації на виконання робіт підвищеної небезпеки в першу чергу необхідно визначитися з тим, який саме тип робіт згідно постанови КМУ № 1107 від 26.10.2011 р (із змінами і доповненнями) вас цікавить. Після цього ми допомагаємо отримати експертний висновок і направляємо його в необхідні інстанції. Після завершення експертизи ви отримуєте відповідне Дозвіл або Декларацію на небезпечні роботи.

Як продовжити Дозвіл або Декларацію на здійснення небезпечних видів робіт?

Продовження Дозволи або Декларації на виконання робіт підвищеної небезпеки можливо, але в кожному випадку вимагає індивідуального розгляду ситуації, оскільки часто клієнти звертаються, маючи певні порушення в даній сфері.

Як відновити Дозвіл або Декларацію на здійснення небезпечних видів робіт?

Ми зможемо відновити Дозвіл на небезпечну діяльність або Декларацію будь-якого типу з Постанови КМУ № 1107 від 26.10.2011 р (із змінами і доповненнями). Для цього нам знадобиться перелік небезпечних робіт, або використовуваного обладнання, машин, механізмів, які ви хочете бачити у відновленому дозволі, декларації. Для спрощення процедури ви можете надіслати нам скан або фото вашого попереднього дозволу або декларації, і ми зможемо швидко розрахувати ціну і терміни процедури відновлення.

Скільки коштує оформлення Дозволу або Декларації на виконання робіт підвищеної небезпеки в Києві і інших регіонах України?

Ціна на Дозволи або Декларації на небезпечні види робіт в будь-якій точці України залежить від обраних видів робіт і розраховується індивідуально, тому рекомендуємо зв’язатися з нами за допомогою форми зворотного зв’язку або за номером телефону для отримання оперативної відповіді нашого фахівця.

Як швидко можна оформити Дозвіл або Декларацію на види небезпечних робіт в Києві?

Терміни оформлення Дозволу або Декларації для виконання небезпечних робіт в середньому складають 1 календарний місяць і також можуть змінюватися в залежності від обраних клієнтом типів робіт.

Для отримання ціни на оформлення будівельної ліцензії, зв’яжіться з нами по телефону 38(044) 501-00-45,  +38(044) 501-00-24 або залиште заявку за допомогою форми зворотного зв’язку.