Lenovo огляд

4-13-2019

Lenovo обзор
Тепер це не цілісна конструкція, як було в HW02 Plus, а центральний модуль зі змінними ремінцями. Нижня частина ремінця одягається на зарядний USB штекер. Дуже добре, що застібка ремінця тепер класична, а не штырьковая, як у попередньої моделі. Однією рукою застебнути її було дуже складно.
Також хочемо порекомендувати почитати – Lenovo представила чергову новинку http://it-shop.donetsk.ua/lenovo-predstavyla-chergovu-novynku/
Майже всю лицьову панель трекера займає кольоровий дисплей, а на нижній частині крім інформації про пристрої та оптичного датчика частоти серцевих скорочень більше нічого немає. Що стосується якості збірки, то тут причепитися ні до чого. Все добре підігнано, нічого не скрипить і, до речі, браслет має сертифікат захисту IP68, тому він не боїться попадання води і пилу.
Дисплей, напевно, є основною перевагою цього пристрою. З діагоналлю 0, 96 дюйма, це не найбільший і не самий яскравий екран, який ми бачили. Але, все ж, це набагато краще нудних монохромних дисплеїв більшості схожих пристроїв (наприклад, Xiaomi Mi Band 2).
Незважаючи на непогану яскравість, при яскравому сонячному світлі, що б побачити, що відбувається на екрані, доведеться його затінювати. Враховуючи, що в основному такі пристрої використовуються на вулиці – це значний недолік. Втім, такий же “хворобою” страждає більшість розумних годин і трекерів активності.
Натискання сенсорної кнопки в нижній частині екрана дозволяє перемикатися між різними функціями, такими як режим спорту, частота серцевих скорочень, кількість пройдених кроків і т. Вибрати певну функцію можна тривалим натисненням кнопки. Саме в ньому відображається повна статистика вашої активності. Більше всього в додатку мені сподобалася вкладка . В ній відображається середня частота серцевих скорочень протягом дня і загальний графік пульсу. Натиснувши на певну ділянку графіка ви побачите частоту пульсу в цей час. Це дуже корисно, так як можна побачити на графіку сплески, а потім співвіднести їх з тим, що ви в цей час робили. Гаджет оснащений акумулятором ємністю 100 м. Одного його заряду вистачає на 4 – 5 днів використання. Враховуючи кольоровий дисплей, що це не так вже й поганий показник. Якщо у вас ще немає фітнес – браслета, то купувати його однозначно варто. Якщо ж ви хочете поміняти свій старий браслет, то крім кольорового екрану в цьому браслеті нічого нового ви не побачите.