Apple MacBook Pro 15 (Mid 2018) огляд

4-13-2019

Apple MacBook Pro 15 (Mid 2018) обзор
Швидше за все у вашому браузері вимкнено JavaScript. У цей момент виповнилося чверть століття з випуску першого Макбук. Керівництво компанії запевнило потенційних користувачів, що це більш потужна модель, створення якої не обійшлося без серйозних інновацій – сенсорна панель, що замінює всі клавіші F та ESC, була позитивно зустрінута користувачами. Екстер’єр оновленого Про девайса повністю повторює торішню пристрій. При апаратних вдосконалення, новий девайс не втратив колишню товщину корпусу, 15 мм. Вентиляційні отвори розташовані на нижній поверхні пристрою. Новий трекпад вразив своїми розмірами, особливо тих, хто займається творчою роботою. На борту розташовані п’ять роз’ємів – чотири Thunderbolt 3 (USB – C), по парі на кожній бічній грані і вихід для аудіо 3, 5 мм. Вона, швидше, підлаштовується під неї, залишаючись більш темною, але завжди розбірливою під будь-яким кутом. Базова розкладка оснащена кнопкою доступу до звичайного ряду клавіатури MacBook. Макбук Про доступний в самих затребуваних варіантах відтінків – сріблястому і його темній варіації «сірому космосі». MacBook Pro купити в Україні з доставкою та гарантією можна в наших магазинах. Їх дозвіл значно перевищило показники існуючих на той момент ноутбуків. Розширений колірний обхват дозволяє передавати більш широкий спектр кольорів, переходів і відтінків. Яскравість дисплея і високі антиблікові властивості дають можливість комфортної роботи з пристроєм при сонячному світлі поза приміщенням. Яскравість регулюється автоматично з урахуванням установок користувача. Процесор володіє набагато більшим запасом продуктивності, при меншому споживанні енергії, значно повільніше нагрівається в порівнянні з моделями попередніх років випуску. Ціни на MacBook Pro будуть змінюватись в залежності від запропонованих параметрів.
Також хочемо порекомендувати почитати – Огляд ноутбука Apple MacBook Pro 15 (Mid 2018) http://xdroid.org.ua/oglyad-noutbuka-apple-macbook-pro-15-mid-2018/
Якщо є необхідність у потужному мобільному робочому пристрої, який надійно та гарантовано довго прослужить, варто придбати Макбук Про.
Введено неправильний код мобільного оператора’,function( value){if( value.