Натуральні камені для віскі

417


Можна сперечатися до нескінченності, варто охолоджувати віскі чи ні. І якщо все таки варто, то як це правильно зробити. Прихильники елітних сортів напою, вони ж гурмани-товстосуми та алкогольні естети, вам дадуть відповідь однозначно — холод вбиває смак. Це означає, що якщо віскі просунув дірку у вашому гаманці розміром з середньостатистичну зарплату, то камінню в склянці з цим благородним напоєм не місце. Льоду, до речі теж.

А ось якщо у склянці хлюпоче напій простіше, скажімо так ціною в 10-20 баксів за літр, та ще й розмішаний з колою, то тут камінці точно знадобляться. 🙂 Ніж камені краще традиційного льоду? Вони напій охолоджують і при цьому не розбавляють його. Тобто градус, на відміну від закуски, не крадуть. Це раз. Два, це те, що камені зроблені з інертного матеріалу, граніту, який ніяких нових смаків в напій не додає. Накидавши в віскі льоду, який, як правило, заморожений водопровідної води, ви ризикуєте отримати не самі надихаючі смаки заліза і хлорки. А три, це те, що камінці багаторазові. Дістав, протер, закинув в морозилку і вони через якийсь час знову готові до бою.

Як бачите, камені для віскі можна замовити різних кольорів. У комплекті йде оксамитовий чохол для зберігання. Камені виготовлені з натурального граніту, тому можна сказати, що малюнок кожного з них унікальний.

Отже, ще раз, плюси каміння для віскі:

  • на відміну від льоду, не тануть і не змінюють смак напою
  • камені не мають ні смаку, ні запаху
  • закруглені краї не дряпають стінки склянок
  • можна використовувати нескінченну безліч разів

Камені можуть стати відмінним подарунком на майбутні свята. Як правило, достатньо одного або двох каменів для охолодження келиха рідини. Час повного остигання каменю в морозилці 3-4 години.

Купити натуральні камені для віскі з граніту можна за посиланням нижче.

Де купити

Натуральні камені для віскі

4.46 $

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Масажер Мурашка Антистрес Спортивні годинник Weide WH-1104 Відмінний зелений чай Лунцзін Набір алмазної вишивки Добірка прикольних товарів з АлиЭкспресс Силіконові куточки для меблів Мисливські сірники з Китаю Замок на пляшку