Зручний пластиковий ланч бокс

405


Уявляю вашій увазі зручний пластиковий ланч бокс для офісних перекусів. Штука просто незамінна для тих, хто тягає з собою на роботу контейнери з їжею. В чому фішка цього ланч боксу — він не тільки розділений на два відсіки, але також має вставку зі столовими приладами. Так що можна з задоволенням перекусити не тільки за робочим місцем, але і, наприклад, в парку, сквері або в будь-якому іншому місці, де вас наздогнав нещадний голод. Є з ЧОГО поїсти, є ЩО поїсти, треба тільки подбати заздалегідь про те, ЩО поїсти. 🙂

Розмір коробки 15,5 см * 22 см * 6 див. Влазить на вскидку 500-600 грам їжі. Тобто цілком достатньо для одного прийому їжі. Зроблений бокс з екологічного пластику (поліпропілен) та за заявою продавця відповідає всім необхідним стандартам якості: CE / EU,CIQ,EEC,FDA,LFGB,SGS.

Перед покупкою продавець чесно попереджає, що в разі покупки тільки одного боксу, трек номер для відстеження посилки не надається. Точніше, він за правилами aliexpress буде вказаний на сторінці покупки, але буде лівий. Якщо хочете відслідковувати посилку, доведеться доплатити ще додатково 1,5 долара.

Кришка боксу пристібається засувками досить щільно, так що ні запах їжі, ні сама їжа не прорветься назовні. Під кришкою знаходиться береться проставка з пластиковою ложкою і такими ж паличками. При бажанні можна замінити на металеві/дерев’яні прилади або покласти замість ложки вилку.

Де купити

Зручний пластиковий ланч бокс.

12.28

Перевірити ціну
Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    ТВ-бокс NEXBOX A1 — огляд товару з АлиЭкспресс Огляд ТБ боксу X96 з АлиЭкспресс USB Guitar Link Потужний неодимовий магніт 50×30 Тане кавова чашка Набір алмазної вишивки Тример для одягу Цифровий термометр з зовнішнім датчиком