Відгук на бритвений верстат Dorco Pace 4

314


Давно хотілося спробувати на собі якість верстатів Dorco Pace. За інформацією продавців і за відомостями нанесеним на упаковку, леза для цих верстатів виготовлені в Кореї, а самі пластикові ручки в Китаї. Замовляти на алиэкспресс не хотілося, так як там продають дуже багато підробок. Мені вже вистачило досвіду замовлення «оригінальних» касет жилет. Іржавим сокирою поголитися простіше…

Загалом замовив я Dorco Pace 4 в магазині Zapals. На них проходила акція і 3 верстата віддавали за 3,99 usd. Я порівняв ціни з іншими магазинами, в тому числі заглянув і на ebay. Виходило приблизно в два рази дешевше, ніж у конкурентів.

Швидка Доставка, хоч і без треку. Упаковка без витребеньок)

На звороті інформація від виробника і наклейка магазину.

Дивно, що велика частина інформації англійською мовою. І навіть ту невелику кількість ієрогліфів (схожі на корейські, хоча я в цьому не спец) розміщено не на самій упаковці, а на паперовій наклейці. Наче бритва зовсім не для китайського ринку.

Верстат (ручка) повністю пластиковий, легкий. Після жилет ф’южн трохи незвично, не вистачає звичної тяжкості в руці. Зате також чотири леза і зволожуюча смужка над ними. Вона ж індикатор зносу. Голівка плаваюча.

Що стосується чистоти гоління і заточування леза, то я задоволений. Голився вже чотири рази одним верстатом. Відчуття досить позитивні, слідів зносу верстата поки немає. На скільки вистачить ресурсу не знаю, але думаю не менше жилет ф’южн.

Нижче даю посилання на магазин, де купував. До речі, зараз знову акція і 3 верстата продають за 3,99 usd з безкоштовною доставкою.

Де купити

верстати Dorco Pace 4

3.99 $

Перевірити ціну


Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Xiaomi Max 32gb. Огляд та відкликання після 2 тижнів використання. 4 касети Gillette Fusion за символічною ціною Розумні ваги Xiaomi Mi Scale Чай молочний улун або Jin Xuan Oolong найпопулярніші товари Алиэкспресс в грудні 2015. Xiaomi Mi5 Огляд тіней для повік ZOEVA GOLDEN ROSE з АлиЭкспресс Огляд фітнес-браслета Torntisc X9 Plus з АлиЭкспресс