Складна сумка Baggu

340


Коли критична маса пластикових пакетів, рассованных по шухлядах і поличках перевищує допустиму, починаєш замислюватися про екологію 🙂 Даєш кожному покупцеві безкоштовні паперові пакети в магазинах, а ще краще тканинні сумки!

Ага, щось я розмріявся. Навряд чи таке буде. Зате можна самостійно купити задешево складну тканинну сумку в Китаї з безкоштовною доставкою. Складна сумка Baggu це вже практично новий тренд в шопінг моді. А за ціною 1 долар за штуку, так і взагалі бестселер.

Прикольні, яскраві, компактні, безліч різних кольорів — що ще можна хотіти від продуктової авоськи?


Складна сумка Baggu — не лише зручна заміна пластикових пакетів, але і хороший спосіб заощадити. Вартість стандартного пакета становить 15-20 центів, тобто вже через п’ять походів в магазин купівля сумки стане економічно виправдана.

Сумка Baggu в складеному стані дуже компакта і легко поміститься в бардачку автомобіля або в жіночій сумочці. Як варіант навіть можна носити у внутрішній кишені куртки.

У сумки широкі ручки. Зручно переносити навіть велику вагу. Матеріал міцний, сумка легко витримує до 20 кг ваги.

Розміри сумки в розкладеному стані 38 см на 58 див. В зібраному вигляді дуже компактна сумка, всього 11 см на 11 див. сумка Пошита з поліестеру.

Купити товар складна сумка Baggu можна за посиланням нижче.

Де купити

Складна сумка Baggu

1 $

Перевірити ціну
Сумки
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Жіноча сумка Weidipolo з якісного шкірозамінника. Дорожня сумка Xiaomi Travelling Bag Огляд сумки Military Kabden 8609 Кодовий замок для сумки (валізи) Надувний лежак Lamzac Hangout — хіт літнього сезону 2016! Молодіжні рюкзаки на АлиЭкспресс Жіночі рюкзаки на АлиЭкспресс Кошик для іграшок