Силіконові куточки для меблів

388


Це ми примудрилися якось зрости в той непростий час, коли меблеві кути були нічим не закриті. Це ми змогли не загинути, зачіпаючи головами та іншими частинами тіла гострі меблеві куточки в своїх будинках і квартирах. Наші діти не такі. Їх треба оберігати і рятувати.

Якщо ви теж так міркуєте і вважаєте, що над вашими дітьми нависла страшна меблева загроза, значить цей товар точно для вас 🙂

Клеїти куточки треба на чисту поверхню. В ідеалі краще навіть знежирити. І навіть у цьому випадку куточок при бажанні можна зняти. Тобто точно не на століття. А якщо треба на століття, то клей момент ніхто не відміняв.

Куточки на дотик досить щільні. У комплекті йде 10 шт, тобто вистачить на 2,5 чотирикутних столу 🙂

11 листопада aliexpress проводить свою супер акцію і куточки можна купити за спец ціною 1,86 долара за комплект. Стандартна ціна в інші дні 2,39 долара.

Купити силіконові куточки для меблів за акційною ціною можна за посиланням нижче

Де купити

Силіконові куточки для меблів

1.86 $

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Плюшеві ляльки на пальці Гнучкий світильник USB LED Xiaomi Складна сумка Baggu Жіночий казуальний ремінь зі шкірозамінника Селфипалка або монопод для самострілу. Замок на пляшку Огляд ножа-кредитки cardsharp з сайту АлиЭкспресс Зручний пластиковий ланч бокс