Плюшеві ляльки на пальці

359


Уявляю вашій увазі відмінну розвиваючу іграшку для самих маленьких. Шість акуратно зшиті фігурок, призначених для надягання на пальці, можуть всерйоз і надовго захопити дитину.

В набір входить шість ляльок: бабуся і дідусь, тато і мама, братик і сестричка. Ляльки одягаються на пальці, причому, прошу зауважити, на дитячі пальці. Якщо ви хочете самі розігрувати вистави своїй дитині, то вам треба пошукати щось інше.

Приходять іграшки в самій простий і непоказною упаковці. Звичайний пластиковий пакет. Ну а що ще можна чекати при ціні 1.75 долара? Іграшки прилетіли чисті, нічим стороннім не пахли. Після легкої прання були віддані на розтерзання дитині.

До нашого здивування, іграшки не були розтерзані протягом наступних кількох днів. Зшиті ляльки якісно, нитки не стирчать, всі дрібні деталі тримаються на своїх місцях міцно.

Плюшеві ляльки на пальці хороші тим, що стимулюють розвиток уяви у дитини. Призначені для дитини від року до двох. На дорослі пальці не налазять, ну тільки якщо на самі кінчики.

На дотик плюшеві ляльки, зроблені з бавовни.

До купівлі безумовно рекомендую!

Де купити

Плюшеві ляльки на пальці

1.75 $

Перевірити ціну

Ляльки
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Дитяча іграшка жираф маріонетка. Дитяча іграшка каченя маріонетка. Набір фігурок Зоряні війни для конструктора Лего Симпатичні жіночі бавовняні шкарпетки Kazi — конструктор Лего з алиэкспресс Рукавички Xiaomi Finger Screen Touch Gloves з АлиЭкспресс Кошик для іграшок Іграшка для дітей і дорослих нано гексакоптер JJRC H20.