Огляд мультиметра DT-838 з АлиЭкспресс

361


Такий прилад, як мультиметр, завжди знадобиться не тільки професійним електрикам, але і в побуті. У мене В домі повно всяких електричних пристроїв і розеток, і досить нерідко виникає необхідність виміряти яку-небудь фізичну величину. Наприклад, провести прозвонку ланцюга або виміряти напругу в мережі.

Для вимірювання сили струму, напруги, ЕРС, опору необов’язково купувати амперметр, вольтметр і омметр. Достатньо купити DT-838 – цифровий мультиметр, який поєднує в собі функції перелічених приладів і не тільки. Можна знайти DT-838 на АлиЭкспресс. Цей мультиметр компактний, зручний і простий у використанні, так що при необхідності впорається будь-яка домогосподарка.

На мультиметре є декілька позицій вимірювань і перемикач. Перша позиція OFF, в якій він не працює. Наступна позиція за годинниковою стрілкою ACV, переключившись на яку можна виміряти змінну напругу. Змінна напруга з мультиметру можна виміряти в межах від 200 до 750Вольт. Позиція DCA призначена для визначення значення постійного струму від 2000μ до 10 Ампер. Для цього необхідно підключити щупи одним кінцем до приладу, а іншим вставити в розетку. hFE– позиція, в якій проводиться перевірка транзисторів. П’ята позиція TEMP використовується для вимірювання температури в градусах за Цельсієм. Вимірювати можна від 40 ℃ до 1000 ℃.

Для вимірювання температури також необхідно підключати щуп. Наступна позиція не має назви і позначена закресленої стрілкою, призначається для виявлення пошкоджених ділянок всієї електричної ланцюга, тобто проведення продзвонювання. Для вимірювання опору призначається позиція, яка позначена символом у вигляді підкови Ω. І, нарешті, DCV, на яку потрібно перейти, щоб обчислити значення постійної напруги.

Разом з приладом є всі необхідні щупи. Для підключення щупів є три роз’єми.

Працює пристрій від батарейок, які в комплект не включаються, але вони не унікальні, так що можна знайти в будь-якому магазині. Всі результати вимірювань виводяться на цифровий дисплей, що набагато легше, ніж у випадку аналогового приладу.

Макс змінного струму 10A
максимальний діапазон Напруги ЗМІННОГО СТРУМУ 1000 В
максимальний діапазон Напруги ПОСТІЙНОГО СТРУМУ 750
Діапазон вимірювання опору 200 Ом-2000k Ом
Температура випробувань -40-1000 За Цельсієм
Харчування 9 В Батареї (Не Включені)
Розміри Прибл. 123x67x20 мм

Ціна DT-838 не позначається на бюджеті, так що придбати такий інструмент доступно всім, а про його користь я вже писала.

Де купити

$4.24

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд боксмода Wismec Reuleaux RX2/3 з АлиЭкспресс Огляд зарядного пристрою Fonken Quick Charge 3.0 з АлиЭкспресс Огляд лазерного далекоміра KXL — E40 з АлиЭкспресс Огляд годин XIAOMI AMAZFIT з Алиэкспресс Огляд навушників Pioneer SE-CL31 з Алиэкспресс Огляд іграшки для розслаблення Fidget Cube ТВ-бокс NEXBOX A1 — огляд товару з АлиЭкспресс Огляд рідкокристалічного проектора YG310 з АлиЭкспресс