Миша Xiaomi Mi Mouse 2

323


Ось вже майже два місяці, як я користуюсь комп’ютерною мишкою Xiaomi Mi Mouse 2. Це друге покоління хвостатого, як зрозуміло з назви моделі. Вона трохи більше за розмірами і немає підтримки bluetooth з’єднання. Тільки wireless з допомогою комплектного адаптера.

Купівлею задоволений. В руці мишка лежить зручно. Пластик приємний на дотик, щось типу софттач. Кнопки злегка клацають при натисканні, але не критично, мене не напружує. Обривів зв’язку, завмирання курсору, помилкових спрацьовувань за весь час використання не траплялося.

Написи на коробці переважно на китайській мові. Відразу зрозуміло, для якого ринку вона призначена. Але ми ж не ображаються)

У коробочці крім самої мишки була фірмова алкалайнова батарейка Xiaomi (Xiaomi ZI5 формату АА) та інструкція з картинками. Вгадайте якою мовою інструкція)

Якщо говорити про функціональність, миша може похвалитися двома основними кнопками, коліщатком прокрутки і бічною кнопкою, яка в браузерах спрацьовує як «назад». На цій кнопці швидко звикаєш і на робочій мишці мені її вже не вистачає.

Знизу розташований вічко оптичного сенсора і кнопка включення. Сенсор безбарвний, так що жодне око не стане випадковою жертвою випромінювання)

Кришка знімається легко, тримається на магнітах. Всередині місце для однієї батарейки АА і адаптера.

Ну, а наступна фотографія просто для розуміння габаритів і порівняння зовнішнього вигляду з досить популярної Rapoo 6D (так ропу зовсім стара і потерта, але вона і працює вже років 5).

Як я вже вище написав, мені миша Xiaomi Mi Mouse 2 сподобалася, покупкою задоволений. Посилання на магазин трохи нижче. Ціна постійно змінюється, буває і по 8 доларів віддають. Так що перевіряйте.

Де купити

мишка Xiaomi Mi Mouse 2

14.99 $

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Rapoo 6D бездротова оптична миша Огляд розумного вимикача Xiaomi Aqara з АлиЭкспресс Огляд бездротової миші MEMTEQ M3s з АлиЭкспресс Вентилятор Xiaomi Mi Fan Xiaomi WiFi Radio Огляд медіаплеєра Xiaomi MI BOX Android з АлиЭкспресс Огляд бездротової миші UHURU Rechargeable Bluetooth 3.0 Огляд годин XIAOMI AMAZFIT з Алиэкспресс