Microsoft розширює доступ до додатків для android у windows 11

22

Компанія microsoft розширила програму тестування windows subsystem for android( wsa), яка була представлена в операційній системі windows 11 і дозволяє користувачам запускати додатки android на своїх пк.

Раніше ця корисна функція була доступна тільки учасникам програми windows insider program в бета-каналі, але тепер вона доступна і розробникам в dev-каналі. Оскільки wsa знаходиться на ранніх стадіях тестування, існує всього 50 додатків для android, які користувачі можуть завантажити на свої комп’ютери з amazon appstore.

Принаймні, на даний момент amazon є основним джерелом мобільних додатків для пк з windows 11, але цілком можливо, що в майбутньому wsa пошириться і на інші платформи поширення цифрового контенту для пристроїв android. Також очікується, що в найближчі місяці для тестування windows 11 стане доступно більше додатків для android. Тим часом в магазині додатків для windows з’явився безкоштовний установник apk.

Потрібно обов’язково мати на увазі, що підсистема android в windows 11 не підтримує запуск додатків, для роботи яких потрібно google mobile services.

Gizchina