Кодовий замок для сумки (валізи)

337


Уявляю вашій увазі річ вкрай важливу, особливо для тих, хто багато подорожує або переміщується авіа, ж/д та авто транспортом. Часто доводиться залишати або навіть віддавати сумки та валізи з своїм дорогоцінним скарбом зовсім незнайомим людям. Летиш потім в зручному кріслі і замість того, щоб милуватися прекрасними видами з вікна, сидиш і відчужено думаєш, чого ж не дорахуєшся після прибуття.

Замок для сумки відмінно вирішує позначений питання. Замість дорогого і часом безглуздого завертання багажу в стретч плівку, цілком достатньо повісити такий замок на блискавку або на бігунок.

Замок гарний тим, що до нього не потрібний ключ. Просто виставляєте тризначний код і закриваєте. Замок чорного кольору з логотипом у вигляді швейцарського прапора.

Розмір замку: 56*20*8mm

Вага замку: 17g

Матеріал: сплав алюмінію і цинку

Початковий пароль: 000

Де купити

Кодовий замок для сумки

1.01 $

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Замок на пляшку Огляд сумки Military Kabden 8609 Дорожня сумка Xiaomi Travelling Bag Жіноча сумка Weidipolo з якісного шкірозамінника. Молодіжні рюкзаки на АлиЭкспресс Складна сумка Baggu Чоловіча зимова куртка (парку) Надувний лежак Lamzac Hangout — хіт літнього сезону 2016!