Дочекалися: для роботи whatsapp на всіх пристроях більше не потрібна прив’язка до смартфону

16

Розробники сервісу обміну миттєвими повідомленнями whatsapp нарешті “відв’язали” месенджер від смартфонів для всіх користувачів.

Що це означає?

Тепер для роботи з whatsapp на планшетах і персональних комп’ютерах необов’язково підключати смартфон до інтернету. Для всіх девайсів розробниками передбачений окремий ідентифікатор. Крім того, всі пристрої з обліковим записом пов’язані на сервері.

Що цікаво, планшет не можна використовуватися в якості основного гаджета, тоді як власникам iphone доведеться миритися з деякими обмеженнями. Зокрема, користувач смартфона apple не зможе видаляти бесіди і повідомлення на інших пристроях.

На цьому обмеження не закінчується. Розробники відзначають, що запускати whatsapp на основному гаджеті потрібно мінімум раз на два тижні, інакше синхронізація буде перервана. Це стосується всіх смартфонів / комп’ютерів незалежно від версії операційної системи.

Для активації функції потрібно перейти в розділ “пов’язані пристрої” і відсканувати qr-код, який буде відображений у веб-версії месенджера для комп’ютера. Зауважимо, що до одного аккаунту whatsapp можна підключати не більше чотирьох пристроїв.

Gsmarena