Bluetooth колонка BTS-06

341


Нарешті, вчора прилетіла bluetooth колонка BTS-06. Кажу «нарешті», бо це купівля поставила просто справжній анти-рекорд за термінами доставки. Майже три місяці летіла колоночки в Мінськ з Китаю. Це жесть. А так як летіла без треку, то надії її отримати вже загинули давним-давно.

Колонка не проста, а вологозахищена. Відповідає стандарту Ip-x 4. Це означає, що у воду кидати не можна, але бризки і підвищену вологість витримає. На мій погляд, ідеальне застосування, це повісити її у ванній кімнаті.

Колоночки яскраві, як бачите є кольори на будь-який смак. Ми замовили жовту. Спеціально для дитини, щоб у ванні можна було не тільки із гумовими уточками грати, але ще й казки слухати.

Упаковка просто вразила… точніше вразило її відсутність. Колонку обмотали пухирчатою плівкою і просто запхали в пакет. Ніяких коробок, чохлів, футлярів і т. д., все зроблено в ім’я здешевлення продукту. На диво, в дорозі не розчавили і не поламали. Комплектація, як на картинці вище: сама колонка, проводок для зарядки і інструкція.

На задній стороні колонки прикріплена силіконова присоска. На рівній поверхні тримається добре, особливо якщо край присоски трохи зволожити.

Останнє фото додав для масштабу. Поруч лежить п’яти дюймовий смартфон. Bluetooth колонка BTS-06 дійсно зовсім не велика.

Ось невелике порівняння якості звуку колонки BTS-06 та колонки Xiaomi Mini Speaker. Вибачаюсь за якість, відео було записано експромтом.

Кому лінь дивитися відео, скажу, що якість звуку у колонки Xiaomi вище. Звук більш глибокий і більше низьких частот. Але і ціна у Xiaomi в три рази вище, а це суттєвий недолік 🙂 Зате по гучності bluetooth колонка BTS-06 просто не залишає нікому шансів. Грає дуже голосно, навіть не комфортно поруч стояти. На максимальній гучності починає похрипывать.

Плюси колонки BTS-06

  • дуже гучна
  • коннектітся практично з будь-яким смартфоном, пароль не потрібен
  • компактна і яскрава
  • вологозахищеність присутній, можна використовувати в душі
  • є присоска, можна кріпити на стінку
  • можна використовувати, як гарнітуру, є вбудований мікрофон.

Мінуси колонки BTS-06

  • на великій гучності з’являються хрипи
  • низькі частоти відсутні

Купити товар Bluetooth колонка BTS-06 з безкоштовною доставкою можна за посиланням нижче.

Де купити

bluetooth колонка BTS-06

6.93 $

Перевірити ціну

bluetooth, Xiaomi, Гарнітура
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Портативна bluetooth колонка Hyundai i80 Огляд портативної колонки Box Square Generation 2 Xiaomi MI Mini Speaker Розумний bluetooth поплавок USB bluetooth 4.0 adapter Огляд bluetooth ресивера DBpower Бездротова гарнітура Xiaomi Bluetooth Hands-free. Огляд. Огляд колонки Bluedio BS-3