Блокнот «Знищ мене» з алиэкспресс

460


Напевно вже всі чули про блокнот, який треба топтати, бруднити, рвати і виробляти інші руйнівні дії. Так, я говорю про знаменитий блокнот «Знищ мене». Це дійсно книга-сенсація. Принаймні нічого подібного я раніше не зустрічав.

Цей ноутбук позиціонується як призначений для творчих людей. Але я б сказав, що він для людей, які хочуть розвинути в собі творчий початок і креативність. Блокнот у легкій, жартівливій формі пропонує вам знищити свої сторінки різними витонченими способами.

Ось тільки не варто розуміти ці заклики буквально. Не думаю, що якщо ви почнете жувати сторінки, то сильно прогрес у своєму творчому розвитку. Такі заклики треба інтерпретувати, а от як це зробити, залежить тільки від вас.

Не варто купувати блокнот «Знищ мене» маленьким дітям, вони навряд чи зможуть правильно зрозуміти ідею, яку заклав автор. Швидше книга призначена для людей у віці 16-50 років.

Кожен розворот являє собою невелике завдання на креативність. Виконуйте, а потім нумеруйте зроблені сторінки, так як можна «творити» не по порядку. Після того, як весь блокнот буде закінчений, його можна оцифрувати і послати помилуватися своїм друзям.

Книгу можна придбати як в оффлайн книжкових, так і в інтернет магазинах. Причому не тільки у вітчизняних, але й іноземних. В тому числі на алиэкспресс.

Якщо купувати на алі, то будьте готові до того, що тексти в блокноті прописані на двох мовах, китайською та англійською. Ціна у різних продавців варіює від 5 до 11 доларів. Сам блокнот виконаний і оформлений саме так, як задумав автор Кері Сміт. Єдине, що додали ієрогліфи.

На жаль блокнот «Знищ мене» купити російською мовою на алиэкспресс поки не вийде. Всі магазини продають тільки англомовний варіант. Але, як на мене, так ще й цікавіше. Незрозумілого тексту для людини з середнім рівнем знання мови там зовсім не багато і в той же час є чим збагатити свій лексикон.

Замовити блокнот «Знищ мене» на алиэкспресс або купити в звичайному книжковому, вирішувати вам. Але якщо потрібен англійську мову, то тоді тільки алі.

Спасибі за увагу! Всім вдалих покупок!

Де купити

Блокнот Знищ мене

5.05 $

Перевірити ціну
Сувеніри, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Набір алмазної вишивки Kazi — конструктор Лего з алиэкспресс Фоамиран для хендмейд виробів Bean boozled цукерки зі смаком підгузника Огляд гнучкого штатива Mini Tripod з АлиЭкспресс Топ смартфонів на Алиэкспресс 2016 Огляд міського рюкзака Tigernu T-B3105 з АлиЭкспресс Забавна маска Anonymous