Imac pro 27 (2022) отримає чіпсети m1 pro і mini-led панель

24

Повідомляється, що новий imac від apple надійде в продаж в 2022 році і може називатися imac pro. Майбутній моноблок повинен замінити поточний imac 27 (2020), а процесор intel поступиться місцем новим чіпам m1 pro і m1 max. Крім того, imac 2022 року отримає ту ж технологію екрану mini-led, що і нові macbook pro.

Ці припущення походять від відомого постачальника чуток, apple dylandkt. Він повідомляє, що mini-led панель27-дюймового моноблока на базі promotion (змінне оновлення зображення з граничною частотою 120 гц). Раніше те ж саме говорив і провідний інформатор росс янг (керівник відділу консультантів з питань поставок).

Витік складається з розумного списку можливостей, серед яких дизайн, ймовірно схожий на imac 24 на m1. Крім того, як повідомляється, присутній порт hdmi, а також слотдля sd-карт і порти usb-c. Панелі екрану будуть чорними, а небілими, як на imac 24(2021).

Технічні характеристики нового 27-дюймового imac (pro), по всій видимості, починаються з 16гб оперативної пам’яті і 512 гб накопичувача. Цінник стартує з 2000$ і може бути вище. Імовірно, ціноутворення в росії має бути близьким до сша.

Аналіз: як щодо назви і виїмки?

Назва “imac pro” поки не підтверджений факт, але схоже, що настільний комп’ютер буде працювати поки так, якщо вірити dylandkt. Назва imac pro передбачає, що новий моноблокбуде відрізнятися від існуючого 24-дюймового imac, тому ми очікуємо чогось на базем1 pro.

За даними джерела, перед нами «професійний “пристрій з» професійним” чіпсетом. Звичайно, велика ймовірність, чточіпсет m1 max такжебудет доступний в якості опції.

Оскільки чіпсет (система на кристалі) і дисплей, серед іншого, виглядають ідентичними новим macbook pro, цілком можливо, що imac pro сноваполучіт виїмку на верхній панелі екрану. Мало того,dylandkt заявляє, що face id в даний час проходить тестування, хоча його реліз не є таким, що відбувся фактом для imac.

Нам нічого не залишається, як чекати майбутнього випуску imac. Як повідомляється, 27-дюймовий imac (pro) з’явиться в першій половині 2022 року. Росс янг навіть вважає, що комп’ютер вийде в першомкварталі нового року.

Через триваючу нестачу компонентів здається, що 27-дюймовий imac буде відкладено, але dylandkt готовий поставити гроші на релізмоноблока наступної весни.

Кращі apple macbook і mac 2021 року.