Окуляри Google cardboard

677


Аналітики і прогнозисти одностайні в думці, що 2016 рік буде роком віртуальної реальності. Вихід копійчаного набору від гугл під нехитрою назвою «google cardboard» здорово посприяв розвитку технології та її впровадження в маси.

Словом, як було пройти повз окулярів віртуальної реальності вартістю всього 2 долари? Так, я розумію, що це іграшка і вона швидко набридне. Але, що таке 2 долара? Тим більше так цікаво помацати руками нову технологію 🙂

Окуляри gogle cardboard долетіли з Китаю до Мінська дуже швидко. Взагалі, я помітив, що останнім часом це вже така тенденція. Товари доставляються в середньому за три тижні після відправки, а буває навіть і за дві. Так сталося і з окулярами. Летіли хоч і без трек-номера, зате швидко.

Дружина, коли побачила ще запечатану посилку запитала, — «Що за макулатура?». Я їй пояснив, що це останнє досягнення науки, високо технологічний продукт від Гугл і взагалі дуже інноваційна штука. Дружина посміхнулася, покрутила пальцем біля скроні і пішла, залишивши мене наодинці з прогресом 🙂

Після розкриття пакета, стала видна вся комплектація. Разом у мене на столі опинилися: картонний корпус, що складається з трьох елементів, дві пластикові лінзи, два магніту і дві гумки. Жодних інструкцій у комплекті не було, так що довелося пошукати в інтернеті.

Сама збірка очок VR зайняла хвилин двадцять, з них три чверті часу пішло на пошуки інструкції. Відразу здалося, що якось дивно і заплутано. Та й сама конструкція виглядала ненадійною. Але… Гумка, яка йде в комплекті досить надійно фіксує конструкцію, а збірка в підсумку виявилася проста і інтуїтивна. Нормальну інструкцію по збірці я дам трохи нижче, правда віддаю не просто так, а за лайк 🙂

Для початку треба підготувати картонки: видавити зайві шматочки по лініях перфорацій. Потім зібрати картонну конструкцію, вставити лінзи, наклеїти липучки і приліпити магніти. Останнім рухом окуляри перетягують гумкою і все… можна пробувати віртуальну реальність на смак.

Як ви зрозуміли, для функціонування очок потрібен смартфон. Краще, якщо у нього буде дозвіл екрану FHD, а ще краще 2K. Так як у мене таких під рукою не виявилося, то в справу пішов ZTE V5 з екраном 720*1280 пікселів. Відразу скажу, піксельна сітка з таким дозволом здорово видно.

Так, окуляри зібрані, смартфон є, залишилося лише встановити і можна в бій. Нижче я наведу список кращих на мій погляд додатків для google cardboard і дам на них посилання. Єдине, щоб подивитися, треба лайкнути у будь соцмережі на вибір.

А тепер пару слів про враження. Вау ефект присутній. Я б навіть сказав google cardboard змушують відчути себе знову дитиною, повною захвату та вражень від нової іграшки. Це відчуття тривало звичайно не довго, але тим не менш. Одягаючи окуляри, готуєшся до чогось нового і незвичайного. Загалом треба пробувати. Дружина, наприклад, обмежилася словом «прикольно». І ще сказала, що голова паморочиться і колише в програмі «американські перегони».

А ось і обіцяний за лайк контент: інструкція по збірці google cardboard + список кращих додатків для VR.

Ось така іграшка за два долари. До купівлі рекомендую, треба ж колись починати долучатися до технологій 🙂

Позитив:

  • низька вартість
  • проста збірка
  • в комплекті магніти, липучки та лінзи

Негатив:

  • пластикові лінзи далеко не ідеальні
  • треба тримати окуляри руками

Де купити

окуляри google cardboard

2.2 $

Перевірити ціну
Аксесуари, Окуляри віртуальної реальності
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Масажер Мурашка Антистрес Огляд бінокля Rolriss 10×25 з АлиЭкспресс Замок на пляшку Огляд фільтра ZOMEI CPL з АлиЭкспресс Огляд гнучкого штатива Mini Tripod з АлиЭкспресс Симпатична тепла кофта Дитяча іграшка жираф маріонетка. Забавна маска Anonymous