USB bluetooth 4.0 adapter

304


Сьогоднішній огляд присвячений самому дешевому bluetooth-адаптера, що працює за стандартом 4.0, який я тільки зміг відшукати на безкрайніх просторах інтернет магазинів Китаю. Як виявилося, здавалася тривіальної завдання знайти оний в офлайні, на перевірку виявилося досить складною, так як всі зустрінуті мною свистки були 2.0 або в кращому випадку 2.1. А потрібен був саме 4.0. Навіщо мені знадобився такий адаптер, я розповім трохи нижче.

Після нетривалих пошуків USB bluetooth 4.0 adapter був знайдений і відразу ж куплений на майданчику aliexpress. Продавця вибирав за ціною, рейтингом і кількістю замовлень. До лоту продавець помістив пояснення, що товар поставляється без упаковки. На мій подив, за фактом упаковка все ж була, стандартний прозорий пластик. Посилка звичайно ж була безтрековая, дійшла до Мінська приблизно за три тижні. Навіть на пошту не довелося йти, листоноша просунув конвертик в щілину поштової скриньки.

Технічні характеристики:

Тип: Bluetooth адаптер

Стандарт: Bluetooth 4.0

Інтерфейс підключення: USB

Швидкість: 3 мбіт/с

Прийом/передача: Радіус дії поза приміщенням 20 м

Розміри (ШхВхГ): 20x8x15 мм

Після підключення до комп’ютера, USB bluetooth 4.0 adapter швидко визначився системою. Win8 проинсталлировала потрібні дрова і навіть запропонувала пошукати інший bluetooth об’єкт для зв’язку.

Тепер скажу, для чого я все таки придбав цей адаптер. Вже досить тривалий час я активно користуюся китайської копією геймпада PS3. Але грати виходило тільки поєднавши джой з комп’ютером через кабель micro usb, а хотілося, як ви розумієте, безпровідний свободи. Валялися будинку блютуз донгл виявилися 2.0 і ні в яку не захотіли паруватися з геймпадом. Ось і довелося замовити черговий для колекції.

У підсумку покупка була зроблена даремно. За допомогою програми MotionJoy геймпад був прив’язаний до свистка і подарував купу позитивних емоцій.

Де купити

USB bluetooth 4.0 adapter

Адаптер для підключення до комп’ютеру різних девайсів по протоколу bluetooth 4.0

2.23 $

Перевірити ціну
bluetooth Адаптери, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Розумний bluetooth поплавок Портативна bluetooth колонка Hyundai i80 Огляд бездротової миші UHURU Rechargeable Bluetooth 3.0 Bluetooth колонка BTS-06 Огляд bluetooth ресивера DBpower Огляд бездротової Bluetooth гарнітури Aniwk з АлиЭкспресс Бездротова гарнітура Xiaomi Bluetooth Hands-free. Огляд. Шапка з вбудованими навушниками bluetooth