Огляд бінокля Rolriss 10×25 з АлиЭкспресс

347


У даному огляді я розповім вам про своє нове придбання з китайського сайту АлиЭкспресс. Почнемо з того, що я є великим шанувальником полювання і риболовлі. Звичайно, для цього потрібно мати хороший зір або хоча б бінокль. Ось тільки коштує ця річ аж надто дорого, особливо в спеціалізованих магазинах. Доводиться шукати підходящі моделі в інтернеті за принципом «скупий платить двічі», тому що більшість дешевих біноклів ламається через пару тижнів. Так було довгий час, поки я не придбав один цікавий екземпляр з сайту АлиЭкспресс. Він служить мені вже майже півроку, тому я вирішив зробити огляд і порекомендувати його вам. Отже, чому я вважаю бінокль Rolriss 10×25 одним з кращих на сайті АлиЭкспресс?

Комплектація

Перший пункт – щедра комплектація. Зазвичай мені приходили біноклі без нічого (ну, максимум з чохлом), а разом з Rolriss 10×25 виробник поклав фірмову коробочку, підвіску для носіння, серветочку для протирання лінз бінокля і якісний чохол. Це мене дуже порадувало, тому що після отримання посилки нічого докуповувати не довелося. Так і упаковано все було дуже якісно, в кілька шарів пухирчатою плівки і поліетилену. Загалом, комплектація даного бінокля явно на висоті. Не знаю, чи є компанія Rolriss популярною, але виглядає все дуже навіть непогано, я б навіть сказав, шикарно для своєї цінової категорії. Але це далеко не всі його переваги.

Характеристики і функціональність

Не буду довго описувати характеристики даного бінокля, тому що сам не дуже в них розбираюся. Скажу лише, що все видно дуже добре і деталізовано (виробник вказав максимальна фокусна відстань до 1 кілометра і збільшення в 10 реальних крат). Це просто неймовірно. Я міг побачити горобця в гілках на відстані п’ятисот метрів. Можливо, володарів професійної оптики це не здивує, але мене дуже шокувало. Це наче вперше одягнути окуляри людині з короткозорістю.

Також хотілося б відзначити деякі приємні дрібниці. По-перше, це водонепроникність. Бінокль зроблений дуже добротно, тому навіть при повному зануренні у воду всередині лінзи залишаться сухими. По-друге, легкість. Багатьом це здасться недоліком, але я вважаю безперечною перевагою є те, що корпус повністю зібраний з пластику. В тому числі і лінзи (не хвилюйтеся, вони несприйнятливі до подряпин і іншим видам фізичних ушкоджень завдяки спеціальному покриттю). Це дозволяє біноклю спокійно триматися на воді і не йти до дна. Ми, до речі, вже встигли протестувати цю функцію з одним. У момент витягування вудки бінокль вислизнув із рук і впав прямо в річку. Але нічого не сталося, оскільки через пару секунд він благополучно сплив. Я думаю, що це завдяки полому корпусу бінокля.

Мої враження від використання

Я задоволений, що купив Rolriss 10×25, хоча минуло вже півроку. Він відмінно справляється з усіма своїми обов’язками, хіба що борщ не готує та шкарпетки не стирає. Чохол трохи стерся, хоча це і не дивно, якщо враховувати те, що я його скрізь кидаю. Думаю, через пару днів замовлю своїм друзям теж такі біноклі, якщо посилання на товар все ще активна. Доставка, до речі, теж мене порадувала. Бінокль йшов два тижні до Краснодара, не рахуючи пару днів відправлення. Але це вже дрібниці. Заради такого бінокля я б почекав пару місяців.

Де купити

$16.00

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд бінокуляра TOMSHOO 10×25 Огляд бездротової гарнітури Mpow MBH6 Cheetah з АлиЭкспресс Огляд електричної викрутки Wowstick 1F з АлиЭкспресс Огляд гібридних навушників KZ ZS з АлиЭкспресс Огляд лазерного далекоміра KXL — E40 з АлиЭкспресс Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс Огляд спиннер Spinner Fidget з АлиЭкспресс Огляд кварцових годин Relogio masculino CURREN з АлиЭкспресс