Фітнес браслет Xiaomi Mi Band

309


Ось, нарешті і до мене доїхав розумний фітнес браслет Xiaomi Mi Band. Ні, «нарешті» не тому, що він довго їхав або продавець не квапився відправляти. Це я сам так довго думав про те, чи потрібен мені такий гаджет взагалі чи ні.

Браслет купувався в основному для моніторингу сну і для використання в якості розумного будильника. І якщо моніторинг штука досить відносна, то будильник однозначно річ корисна і потрібна. По початку я сумнівався, чи зможе браслет розбудити вібрацією. Виявилося, що побоювання марні.

Основні функції браслета Xiaomi Mi Band:

 • Крокомір
 • Моніторинг сну
 • Розумний будильник
 • Розблокування телефону за допомогою браслета (не з усіма телефонами)
 • Вібрація при вхідному дзвінку
 • Повідомлення про події вібрацією
 • Ну, а тепер по порядку. Браслет був куплений на алиэкспресс у продавця, який розпродав найбільше примірників. А це ні багато ні мало, а більше трьох з половиною тисяч. Ціна на браслет, до речі понемного знижується. І якщо при старті продажів за нього просили близько 25 доларів, то зараз вже можна купити і за 15.

  Приходить браслет в маленькій коробці. Дизайн упаковки традиційно лаконічний. На наступній фотографії спеціально поклав поруч Iphone 5c, так сказати для масштабу.

  Комплектація під стати коробці. Ремінець, капсула трекера, usb-кабель для зарядки і інструкція.

  Заряджається трекер повністю приблизно за 2,5 години. Прогрес зарядки можна перевіряти чи на смартфоні, або можна приблизно прикинути з миготливим на капсулі діодам. Зарядки вистачає в середньому на 30 днів.

  Користуватися браслетом Xiaomi Mi Band можна тільки після установки на свій смартфон спеціальної програми Mi Fit. Її можна безкоштовно скачати в Playmarket або Appstore. Причому версія для андроїд російськомовна, а для apple чомусь англійською мовою. Так як поставив програму на iphone 5c, то всі скріншоти на ворожому.

  Після установки програми, треба пройти нескладну реєстрацію і ввести первинні дані про себе. Треба вказати стать, вік, вага, зріст, дату народження.  Як я вже вище написав, браслет з роллю будильника справляється відмінно. Якщо додатково активувати функцію «розумного» будильника, то він постарається спрацювати в стадії швидкого сну, максимум за пів години до встановленого часу. Функція моніторингу сну також працює. Браслет фіксує час, коли лягаєш спати і коли прокидаєшся, вважає статистику глибокого сну.

  Крокомір не може похвалитися ідеальною точністю, але вона насправді вона і не потрібна. Можна сказати, що похибка в середньому становить 3-5%. Саме для збільшення точності роботи крокоміра у налаштуваннях Mi Fit необхідно вказувати дані про вазі і зростанні. До речі, якщо хочете домогтися максимально точності, то браслет краще носити не на руці, а на шиї. Як кулончик.

  Браслетом я задоволений. Крім вже зазначених переваг, хочу додати, що гаджет волого і пило захищений. Купатися чи йти в сауну з ним не варто, а от похід в душ він легко переживе. Ще Xiaomi Mi Band повідомляє про дзвінки та події за допомогою вібрації. Є спеціальна програма Mi Fit Tool, яка дозволяє найбільш гнучко налаштувати спрацьовування при повідомленнях. Ну, і звичайно ж, відмінна енергоефективність. Мало який фітнес браслет може похвалитися автономністю більше 30 днів.

  Купити Xiaomi Mi Band

  Браслет Xiaomi Mi Band можна купити в Китаї з безкоштовною доставкою в РБ. На момент написання статті вартість становила 15,75 $. Але, так як є явна тенденція до зниження, рекомендую сходити за зазначеною нижче посиланню і перевірити актуальну ціну.

  Всім удачі і хороших покупок! Для більш комфортного шопінгу, рекомендую встановити додаток aliexpress для вашого смартфона.

  Де купити

  Фітнес браслет Xiaomi Mi Band

  Перевірити ціну
  Xiaomi, Браслети, Товари до 22 євро
  Facebook
  Twitter
  Вконтакте
  Однокласники
  Google+

  Хочете економити? Унікальна пропозиція:


  Розсилка
  Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

  Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
  Радимо почитати

   Новий фітнес браслет з пульсометром Xiaomi Mi Band 1S Огляд фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 2 Огляд фітнес-браслета ELE MGCOOL Band 2 Огляд фітнес-браслета Huawei Band 3 Розумний фітнес-браслет ID107 Огляд фітнес-годин LYNWO I8 Браслет Бяньши Огляд фітнес-браслета Makibes ID107 з АлиЭкспресс