Mastercard запускає «жабку “- перший в україні платіжний сервіс для покупок і переказу грошей прямо в месенджері і соцмережах

24

Mastercard у співпраці з компаніями ipay.ua і 4ек запускає в україні новий платіжний сервіс ” жабка.

Як це працює?

Це універсальний сервіс для оплати товарів і послуг, а також переказу грошей в будь-якій соціальній мережі і месенджері. Безкоштовний додаток» жабка ” активує на смартфоні спеціальну клавіатуру, за допомогою якої можна вказати провести оплату або переклад. Скористатися сервісом можна в viber, telegram, whatsapp, facebook, youtube, instagram direct, linkedin та інших соціальних мережах.

«жабка-це дуже зручний і універсальний спосіб оплати і переказу коштів онлайн. Він дозволяє підприємцям в лічені хвилини перетворити смартфон у віртуальний pos-термінал і формувати рахунки за покупки в будь-якому чаті, де безпосередньо відбувається спілкування з клієнтом. А клієнт завдяки інтеграції цифрових гаманців apple pay і google pay зможе оплатити покупку буквально в один клік. Тепер продавати товари, оплачувати покупки і здійснювати грошові перекази можна не виходячи з чату будь — якого месенджера», – підкреслив валерій новіков, директор з розвитку комерції mastercard в україні та молдові.

що потрібно від підприємця? завантажити додаток і один раз вказати назву магазину, іпн або код єдрпоу, iban для зарахування коштів. Щоб сформувати рахунок, просто наберіть на клавіатурі «жабки» необхідну суму. Клієнт же отримає готову посилання, яка приведе на сторінку оплати. Після цього необхідно розрахуватися за допомогою apple pay або google pay або ж ввести номер банківської карти вручну. Встановлювати додаток для цього не треба.

Повну інформацію про всі сформовані рахунки і статус оплат можна побачити в мобільному додатку, зміни в статусі оплат будуть також приходити підприємцю в push-повідомленнях. Комісія за прийом безготівкових платежів для бізнесу становить 2,7% від суми покупки.

як перевести гроші за допомогою «жабки»? ще простіше. Введіть на клавіатурі суму і підтвердіть відправку грошей, вибравши в apple pay або google pay карту mastercard, з якої будуть списані гроші. Одержувач отримає в чаті посилання з підтвердженням операції. Для завершення необхідно вибрати картку для зарахування коштів з apple pay або google pay або ввести номер картки вручну. Одержувачу завантажувати і встановлювати додаток не треба.

Крім цього, можна відправити запит на грошовий переказ, вказавши необхідну суму і карту. Комісія за переказ, незалежно від його суми, становить 3 грн. Максимальна сума одного переказу – 25 000 грн.

Розробники програми запевняють, що сервіс не зберігає дані платіжних карт, а безпека фінансових транзакцій забезпечується технологіями міжнародних платіжних систем.

Завантажити додаток “жабка” можна в appstore і google play.