Представлені гвинти з повністю зникаючими шліцами [відео]

25

У той час як одні компанії революціонізують дисплеї або процесори, інші зосередилися на вдосконаленні менш помітних технологій, таких як звичайні гвинти. Представлені гвинти з новим дизайном, завдяки якому непривабливі прорізи для викрутки повністю зникають, коли інструмент забирається.

Одна з багатьох причин доступності меблів від таких компаній, як ikea – крім використовуваних матеріалів, таких як двп замість твердих порід дерева – полягає в тому, що багато конструктивні елементи (гвинти, кріплення і т.д.) або залишаються відкритими, або погано заховані за пластиковими кришками.

Для студента, якому потрібно недороге житло і полиця для зберігання книг не з шлакоблоків, естетика ikea не має значення. Але для теслі або професійного мебляра такі результати залишають бажати кращого.

Покупка меблів, зробленої справжнім майстром, завжди коштує дорожче, ніж вироби масового виробництва, і це пояснюється ретельністю її виготовлення, включаючи часто нав’язливий рівень деталізації, при якому гвинти і цвяхи ідеально приховані в готовому виробі.

Саме тут і знаходиться останнє творіння дизайнера ендрю кляйна. Замість того, щоб бути прихованим, точно виготовлений гвинт може бути інтегрований в дизайн дерев’яних меблів в якості декоративного акценту, тому що прорізи для викрутки (як хрестоподібне або квадратне отвір, яке зазвичай можна знайти на гвинті) повністю зникають, як тільки викрутка витягується.