Відеокарти intel arc alchemist можуть коштувати близько $800

27

Умови майбутнього другого етапу події xe-hpg scavenger hunt могли вказати на можливі ціни майбутніх відеокарт компанії intel. В рамках цієї події розігруються дві відеокарти з продуктивністю premium і performance на першому поколінні графічних процесорів arc за цінами $900 і $700 відповідно. У комплект призів також входять шість або три місяці підписки на сервіс xbox game pass для пк.

Розрахунки показують, що відеокарти можуть коштувати $825 і $650. Місячна підписка game pass pc пропонується за $ 0, так що на півроку вона коштує $60. Ще в комплект входять футболки за ціною $54. Якщо відняти ці ціни з вартості комплекту, виходить ціна відеокарт окремо.

Реліз карт запланований на другий квартал майбутнього року. Мобільні версії повинні бути представлені на початку січня на виставці споживчої електроніки ces 2022 у складі нових ноутбуків.

Відеокарти intel володіють об’ємом пам’яті gddr6 до 16 гб і 4096 ядрами fp32. Це повинно дозволити конкурувати з відеокартами на графічних процесорах nvidia ga104 і amd navi 22.

Другий етап scavenger hung стартує 27 жовтня, як і захід intel innovation. Тоді можна розраховувати отримати додаткові подробиці.