Огляд портативної колонки Ubit X6U з АлиЭкспресс

315


Давно я думав, чи варто витрачати гроші на покупку портативної колонки, адже музика на смартфоні і без неї звучала непогано. Ось тільки розряджався він дуже швидко, чи на день вистачало. А адже ще потрібно дзвонити, відправляти повідомлення, робити знімки. З таким навантаженням батарея тягне максимум 6 годин. Саме тому я і вирішив підшукати собі недорогу переносну колонку. У нас в місті до того часу вони не продавались або коштували в два рази більше, ніж я міг собі дозволити. Благо, китайські сайти завжди могли запропонувати дешеві, але якісні моделі, тому я замовив звідти.

Найбільше позитивних відгуків було в портативної колонки Ubit X6U. Я ще трохи посравнивал ціни і все-таки зупинив свій вибір на ній. Доставка зайняла місяць з гаком, але для китайського сайту АлиЭкспресс це цілком нормально, хоча хотілося б швидше, звичайно.

Комплектація і зовнішній вигляд

Колонка прийшла до мене в коробці з логотипом компанії. Всередині лежала інструкція, гарантійний талон на китайській мові (навіщо він мені?), кабель для зарядки і підключення до ПК і, звичайно, сам пристрій. В принципі, зібрано все непогано, я очікував гіршого. Колонка теж виглядає добротно. Нічого не хитається, не люфтить. Корпус під час доставки не подряпався і не тріснув. Мені подобається дизайн коробки і оформлення самого пристрою. З вигляду так і не скажеш, що з Китаю прийшло. Можливо, я подарую цю колонку своїй дівчині, а собі замовлю іншу. Аж надто добре вона виглядає.

Функціональність і характеристики

На своєму сайті виробник заявляє про багато додаткових функцій, які роблять цю модель більш конкурентноздатною на ринку. Наприклад, у колонку вбудоване радіо. Це означає, що вам не доведеться використовувати гарнітуру як антену для прослуховування своїх улюблених радіостанцій. Колонка зробить все за вас. Також всередині є спеціальний роз’єм для флешки і більш ємна батарея, ніж у інших пристроїв з схожими характеристиками. Щодо флешки я невпевнений, адже в кожній портативної колонці є роз’єм. Хіба це можна вважати перевагою? Думаю, все-таки немає. Я ще не зовсім розібрався з радіо. Точніше, взагалі не знайшов даної функції. Може, я просто трохи далекий від сучасних технологій, але навіть в інструкції не було порад по налаштуванню радіо. Можливо, виробник трохи лукавить щодо функцій в даній моделі. Але чому тоді стільки позитивних відгуків? Ну, загалом-то, плюси у колонки все-таки є.

По-перше, невеликий розмір і вага (всього лише 170 грам). Вона приємно лежить в руці і схожа з відчуттям на м’яч. По-друге, чистий і гучний звук. Навіть через дві кімнати колонку відмінно чути, я б навіть сказав, занадто чути. Баси виражені, ніяких хрипів або сторонніх шумів я не помітив. Може, для спеціаліста звук здасться не таким хорошим, але мені він дуже подобається. Також сподобалася можливість з’єднання колонки зі смартфоном через bluetooth. Дальність роботи становить близько десяти метрів. Колонка відмінно читає карти пам’яті, тому телефон необов’язково носити з собою кожен день.

І останнє, що я хотів би відзначити – у колонці присутня функція гучного зв’язку. Це означає, що, з’єднавши колонку зі смартфоном, її можна буде використовувати як гучномовець або мікрофон. Зарядку теж тримає досить довго. Пару днів тому я підрахував середній час роботи колонки, і вийшло близько 7 годин. Притому що заряджається всього за дві години. Приємна несподіванка. Я рекомендую вам купити Ubit X6U хоча б з-за ідеального звучання і довгої тривалості роботи. Сподіваюся, що вам вона сподобається так само, як і мені.

Де купити

$9.74

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд портативної колонки Box Square Generation 2 Огляд колонки SARDINE SDY-019 з АлиЭкспресс Огляд колонки Bluedio BS-3 Bluetooth колонка BTS-06 Огляд штатива Zomei Q111 з АлиЭкспресс Огляд проектора BYINTEK BT140 з АлиЭкспресс Огляд трансмітера Xiaomi Roidmi 2S АлиЭкспресс Огляд bluetooth-гарнітури AWEI A920BL з АлиЭкспресс