Google знизила комісію з підписок всередині додатків до 15%

27

Компанія google зробила важливу заяву для розробників про зниження комісії за повторювані підписки до 15% або менше, для всіх додатків.

Однак є деяка кількість застережень і умов, на які варто поглянути уважніше:

  • якщо ваш додаток пропонує підписки (як, наприклад, spotify) через платіжну систему play store, вам доведеться заплатити 15% комісійних google. У березні компанія знизила комісію з 30% до 15% з першого заробленого мільйона доларів для будь-якого розробника, зараз сума заробітку не має значення.
  • якщо ваш додаток пропонує розповсюдження медіафайлів, таких як відео, аудіо або книги, абонентська плата складе 10%. Звичайно, щоб отримати таку можливість, ви повинні бути допущені до програми play media experience, в якій прописані такі умови, як 100 000 щомісячних активних установок в google play.
  • немає змін і щодо зборів за покупки в додатках, які залишаються на рівні 30%. Тому якщо ви є розробником ігор, в яких продаються додаткові товари, нова схема не принесе вам ніякої користі.

Google повідомила, що тільки 3% розробників в play store пропонують товари всередині програми або платні додатки. Компанія стверджує, що 99% цих розробників матимуть право на комісію в 15% або менше.

Thenextweb