Пристрій pocketview транслює інформацію через тканину (відео)

24

Вчені з канади розробили pocketview-інноваційний світлодіодний дисплей, що відображає інформацію через одяг або будь-яку тканину. За заявою розробників, pocketview може функціонувати як окрема технологія або вбудовуватися в існуючі або інтелектуальні пристрої наступного покоління.

Застосування технології, створеної в канадському університеті ватерлоо, спростить користувачам сучасних гаджетів процес отримання найпростіших повідомлень і важливої інформації, такої як поточний час або прогноз погоди. Інформацію можна буде отримати, не витягуючи смартфон або планшет з кишені або портфеля.

Новинка, що отримала назву pocketview, по суті є світлодіодною панеллю, що інтегрується в предмети одягу. Після отримання повідомлень або важливої інформації користувач без вилучення гаджетів зможе оперативно ознайомитися з повідомленням, що транслюється з високою яскравістю, що дозволяє світлу проникати крізь тканину. Розробники пропонують також ще кілька практичних способів використання pocketview. Зокрема, вбудовані в одяг або взуття дисплеї зможуть виступати своєрідним поводирем, що сигналізує про необхідність повернути вліво або вправо при русі по заданому маршруту.

За заявою розробників з університету ватерлоо, головна ідея винаходу – це передача інформації, яку раніше користувач зміг побачити тільки на дисплеї смартфона. Новинка показує головну інформацію, реалізовану в мінімалістичній формі. В результаті користувач pocketview зможе слідувати за заданим маршрутом або отримувати повідомлення, не відволікаючись від основної роботи. Під час тренувань спортсмен також зможе не відволікатися на підрахунок пройденої відстані або кількості кіл. Крім того вбудовані в тканину дисплеї зможуть використовувати і дизайнери, створюючи оригінальні предмети одягу.