Microsoft додала безіменну утиліту для роботи з мишею в набір powertoys

23

Microsoft представила нову утиліту у складі оновленого набору powertoys. Як не дивно, утиліта досі не отримала назву, хоча її функція вже відома: підвищення зручності роботи з покажчиком миші.

За задумом розробників, ця утиліта покликана спростити пошук покажчика миші на екрані з високою роздільною здатністю. Microsoft вже давно зустрічається з численними наріканнями з боку користувачів, дорікаючим компанію в тому, що помітити покажчик миші на екрані стає все складніше і складніше.

Відзначається, що іноді покажчик втрачається серед відкритих вікон і знайти його стає неможливо. Покажчик погано видно також при яскравому зовнішньому освітленні.

Найбільші проблеми відчувають користувачі зі слабким зором. Проблема настільки серйозна, що люди не в змозі користуватися комп’ютером через те, що не можуть швидко відшукати покажчик миші на екрані.

Insane resolution? multi-mon? keep losing the cursor? we got you # powertoys # comingsoon pic.twitter.com/h07j7yxvzs

– clint rutkas (@clintrutkas) october 20, 2021

Як з’ясувалося, робота нової функції пов’язана з виділенням покажчика миші кільцями при натисканні певної кнопки. Як заявив клінт руткас, керівник підрозділу, що займається розробкою утиліт у складі powertoys,»цей прийом найкраще допомагає і вдень, і вночі”.

Нова утиліта поки недоступна в загальному пакеті powertoys. З нею змогли ознайомитися тільки окремі користувачі, які беруть участь в експериментальних програмах з розвитку powertoys. Microsoft обіцяє, що в найближчому майбутньому новий інструмент з’явиться в широкому доступі.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті “штучний інтелект : правда і вигадка”.

читайте також:

samsung galaxy unpacked відбудеться 20 жовтня: повістка поки невідома