USB Guitar Link

292


Уявляю вашій увазі цікавий девайс, який буде корисний, як починаючому гітаристу, так і більш досвідченому, але в той же час ще не досить багатому для покупки брендових прибамбасів.
USB Guitar Link представляє собою зовнішню звукову карту для підключення гітари до комп’ютера. Цей гітарний інтерфейс дає можливість грати і записувати через моделюючі програмні підсилювачі і ефекти без покупки додаткового устаткування.
До комп’ютера підключається через порт USB, додаткове харчування не потрібно. Для правильного функціонування пристрою треба встановити додатковий звуковий драйвер ASIO, наприклад ASIO4ALL.

Специфікація:
ЦАП/АЦП 24-bit, 44.1/48kHz
Підключення до комп’ютера USB
Підключення гітари/навушників TRS
Довжина кабелю 150 см
Матеріал-ABS пластик
Вага 90 грам
Підтримується як Windows, так і MAC.

Товар прийшов ось такий непоказною упаковці, але це в загальному-то не дивно, враховуючи низьку вартість. При пересиланні начебто нічого не зламалося і слава богу. Я, як ви вже здогадалися, замовив білий варіант.

У комплект постачання входить сам інтерфейс, диск з драйвером (у мене він не встановився) та інструкція.

Ось виглядає сабж з обох сторін. Серійний номер відсутній.

Тепер пару слів про кнопочках, лампочках і крутелках. На лицьовій панелі у нас розташовані: індикатор підключення (горить червоним світлом) і індикатор перевантаження. Праворуч — перемикач чутливості HI/LOW, з лівої — регулятор гучності навушників. Знизу два роз’єми формату джек ( 1/4″), один для навушників, інший, відповідно, для підключення гітари. Ось, як це все виглядає в скоммутированном вигляді:

Підсумок:
На мій погляд девайс своїх грошей однозначно варто. При експлуатації в навушниках присутній легкий шум, але не критично. Грати цілком комфортно. У зв’язці з GuitarRig взагалі дозволяє відірватися від реальності на кілька годин.
Сабж є аналогом BEHRINGER GUITAR LINK UCG102, тільки коштує в кілька разів дешевше.

На youtube викладено багато відео з прикладами guitar Link + Guitar Rig. Один із:

Де купити

USB Guitar Link

Гітарний інтерфейс

5.22 $ 7.48

Перевірити ціну

Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    USB bluetooth 4.0 adapter Logitech Presenter R400 — бездротова лазерна указка (презентер) Міні роутер Xiaomi Mini USB Portable Wi-Fi Стік Mirascreen для старого телевізора Пір’яна ручка Jinhao J35 Xiaomi WiFi Radio Огляд навушників Pioneer SE-CL31 з Алиэкспресс Розумний bluetooth поплавок