Red hat представив нові версії openshift і red hat advanced cluster management

24

Компанія red hat оголосила про випуск оновлених програмних рішень red hat openshift 4.9 і red hat advanced cluster management for kubernetes 2.4. Вони відкривають нові можливості для реалізації граничних обчислень і їх адміністрування, служать для створення узгодженого програмного середовища в рамках відкритого відкритого гібридного корпоративного хмари .

red hat openshift

За оцінками idc, в побудові корпоративних мереж в найближчі роки будуть спостерігатися серйозні зміни. Якщо в нинішньому році на периферійні edge-майданчики припадає не більше 10% розміщення нових інфраструктурних компонентів, то вже в найближчі кілька років їх частка зросте до близько 50%. Нинішній пріоритет на користь розміщення в корпоративних дата-центрах буде поступово зміщений у бік edge-розміщень.

Нові можливості рішення red hat openshift, включаючи її загальнодоступну версію одноузлового режиму, служать для створення невеликого повнофункціонального кластера kubernetes на одному сервері. Він стає прообразом вузлової периферійної edge-майданчика.

Нове рішення red hat openshift допомагає організаціям масштабувати свої поточні процеси розробки, розгортання і супроводу додатків в умовах зростаючого попиту на інформацію і послуги, дозволяючи підприємствам розгортати на edge-системах чутливі до затримок додатки.

Крім 3-вузлового кластера і вузлів remote worker, нова версія red hat openshift також пропонує новий режим “одноузлового openshift-рішення” для edge-розгортань. Він дозволяє розміщувати на одному сервері керуючі і виконуючі компоненти, щоб вписатися в жорсткі масогабаритні обмеження віддалених іт-майданчиків. Гідність одноузлового рішення openshift в тому, що воно не залежить від роботи централізованої системи управління kubernetes і забезпечує операційну незалежність edge-майданчиків, особливо тих, які не мають стабільного зв’язку з дата-центром.

red hat advanced cluster management

Оскільки в реальних умовах парк edge-систем може налічувати від декількох сотень до десятків і сотень тисяч kubernetes-кластерів, то необхідна ефективна система управління edge-майданчиками і кластерами. Нове рішення red hat advanced cluster management дозволяє виконувати це завдання більш узгоджено. Воно здатне обслуговувати майданчики навіть з мінімальним або нульовим присутністю іт-персоналу.

Під повноцінне управління нової версії red hat advanced cluster management потрапляють всі складові корпоративної інфраструктури додатків, включаючи одноузлові кластери openshift, вузли remote worker і 3-вузлові кластери.

Нове рішення дозволяє управляти навіть великомасштабними edge-системами-до 2000 кластерів на один хаб. Передбачена підтримка шаблонізації політик на стороні хаба, zero touch provisioning. Нові інструменти знижують стартовий поріг складності при розгортання великомасштабних кластерів.

Вихід загальнодоступної версії red hat openshift 4.9 очікується в кінці жовтня, red hat advanced cluster management for kubernetes 2.4 з’явиться в листопаді. Обидва ці продукти входять до складу red hat openshift platform plus.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті “штучний інтелект : правда і вигадка”.

читайте також: