Марк гурман: apple працює над новим mac pro з фірмовим чіпом на борту, який буде потужнішим за m1 max

21

Вчора, 18 жовтня, apple представила macbook pro c новими arm-чіпами m1 pro і m1 max. На цьому компанія зупинятися не збирається і вже готує черговий пристрій з ще більш потужними soc на борту.

Що відомо

За словами журналіста bloomberg марка гурмана (mark gurman), купертіновци зараз працюють над новим настільним комп’ютером mac pro. Пристрій повинен вийти з новим процесором, який матимуть дві версії. Одна отримає в 2 рази більше ядер cpu і gpu, ніж у m1 max, а друга — в 4 рази. Тобто чіп в топовій версії буде мати до 40 ядер cpu і до 128 ядер gpu. На жаль, інших подробиць про новий процесор і комп’ютер поки немає.

For those who think the m1 pro and m1 max in the macbook pro are impressive, the new mac pro desktop is expected to come in at least two variations: 2x and 4x the number of cpu and gpu cores as the m1 max. That’s up to 40 cpu cores and 128 gpu cores on the high-end.

– mark gurman (@markgurman) october 18, 2021

Нагадаємо, поточне покоління mac pro представили в 2019 році. Комп’ютер має модульну конструкцію і корпус з нержавіючої сталі та алюмінію. У топовій модифікації пристрій може похвалитися 28-ядерним cpu intel xeon, 1.5 тб оперативної пам’яті у вигляді 12 модулів (шість каналів), чотирма картами radeon pro vega ii з потужністю до 58 терафлопс, парою ssd-накопичувачів по 4 тб і блоком живлення на 1.4 квт.

Джерело: @markgurman