Oneplus представила нову версію смарт-годин oneplus watch, присвячену гаррі поттеру

28

Через майже пів року чуток і витоків, компанія oneplus, нарешті, представила смарт-годинник oneplus watch harry potter limited edition.

Що відомо

Як можна зрозуміти за назвою, новинка присвячена головному герою серії романів про гаррі поттера. Годинник отримав коричневий ремінець з тисненим гербом хогвартса, а також п’ять динамічних циферблатів: хогвартс, друк хогвартса, гріффіндор, слизерин, пуффендуй і равенкло. Користувачі зможуть налаштовувати їх інтерфейс. Крім цього, в годиннику можна вибирати іконки, шрифт і анімацію. Природно, всі елементи інтерфейсу натхненні чарівним світом гаррі поттера.

Що стосується характеристик oneplus watch harry potter limited edition, то вони залишилися такими ж, як у звичайної моделі. Тобто годинник отримав 1.39-дюймовий круглий oled-дисплей, захист ip68, wi-fi, bluetooth, gps, датчик spo2, 1 гб озу і 4 гб пзу. Годинник підтримує 110 спортивних режимів і проживуть від одного заряду до 14 днів.

Ціна і коли чекати

Oneplus watch harry potter limited edition надійдуть у продаж 20 жовтня, але купити їх можна буде поки тільки в індії. Перші покупці зможуть придбати новинку за $ 225. Потім цінник зросте до $265.