Огляд бездротового спортивного плеєра Sony Walkman 273

302


Пару місяців тому я придбав собі нові бездротові навушники і зіткнувся з низкою проблем. По-перше, тепер мені потрібно було заряджати і навушники, і плеєр, і це зовсім незручно. Особливо в подорожах, коли кількість доступних розеток обмежена. По-друге, я постійно був обмежений необхідним відстанню між пристроями. Тобто навіть при великому бажанні вийти кудись з навушниками, але без плеєра я не міг. А ще мене не влаштовувало, що навушники постійно губився. Загалом, мучився я з ними до тих пір, поки в мою голову не прийшла геніальна думка. А що було б, якщо б навушники з плеєром об’єдналися? Я відразу ж почав переглядати пропозиції в інтернеті і дізнався, що такий плеєр, з’єднаний з гарнітурою, дійсно існує, та ще й у безлічі варіацій! Природно, я відразу ж загорівся бажанням його придбати і забрів на АлиЭкспресс у пошуках моделі подешевше. Пропозицій було дуже багато, але я зупинився на моделі Walkman nwz w273 від відомої компанії Sony. У даного плеєра більшість позитивних відгуків залишені людьми з Росії, значить з доставкою проблем бути не повинно.

Комплектація

Виробник не надто морочився з комплектацією. Плеєр прийшов до мене у фірмовій коробці з логотипом компанії. Всередині лежала інструкція, гарантійний талон і зарядний пристрій. Я взяв плеєр в блакитному кольорі, хоча на сайті було представлено ще два відтінках. У більш пізньої моделі плеєр підтримує дзвінки і має спеціальний пульт управління. Звичайно, було б цікаво придбати саме її, але ціна, в порівнянні з 273-їй, аж надто завищена. Комплектація виявилася бідною, але я їй цілком задоволений. Хіба що кейс для транспортування хотілося б, адже компанія все-таки відома. Я сподівався отримати якусь додаткову «плюшку», але, на жаль, цього не сталося. Може бути, у дорогих моделях комплектація більш щедра.

Технічні характеристики

Виробник обіцяє нам у даній моделі близько 4 гб вільної пам’яті, що не надто багато (274-тій 8 гб), а також підтримку найбільш популярних форматів аудіо, ємний акумулятор з роботою до 8 годин і невелика вага пристрою (всього 30 грам). Загалом-то, нічого нового нам не запропонували. Цілком зрозуміла задум виробника – прибрати всі зайві деталі з’єднання з плеєр — гарнітура». За таку ціну я б порадив все-таки звернути увагу на 274-ту модель. Характеристики у них ідентичні, але пам’яті в два рази більше.

Мої враження від використання

Складно сказати, сподобався мені плеєр чи ні. Враження нейтральні, тому що захоплення або розчарування після його використання я не відчув. В принципі, модель хороша, відмінно тримається в вухах, не спадає. Порадувало наявність захисту від вологи (пірнати з ним не вийде, але в сильний дощ потрапити – саме то). Звучання теж зірок з неба не вистачає, басів немає, низьких частот теж. В принципі, воно не таке вже й погане, звук чистий, без будь-яких перешкод. Для повсякденного використання зійде, але якщо ви меломан, то варто звернути увагу на більш пізні моделі. Акумулятор добре тримає заряд. На пару днів інтенсивного використання вистачає. Єдине, що мене збентежило – навушники спадають при бігу. Ні, я не чіпляюся, але модель адже задумувалася для спортивних людей. Чому тоді виробник не продумав це до кінця? В іншому все добре, свою ціну плеєр виправдовує повністю (я купував Walkman nwz w273 всього за 15$).

Переваги і недоліки

З переваг я виділив для себе невелику вагу пристрою, стерпний звук, приємне управління, простий дизайн і, звичайно ж, не занадто високу ціну. З недоліків – скромну комплектацію, мала кількість пам’яті і ще те, що навушники погано адаптовані для спортсменів і постійно випадають з вух при бігу. Купувати чи не купувати цю модель, вирішувати вам. Не можу сказати, що всім задоволений, але, в цілому з усіма завданнями він справляється. Рекомендую вам гарнітуру Walkman nwz w273.

Де купити

$15.85

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд плеєра ONN X5 з АлиЭкспресс Огляд плеєра Shanling M1 з АлиЭкспресс Огляд плеєра Dodocool Hi-Fi Music Player DA106 Огляд плеєра XDUOO X3 з АлиЭкспресс Огляд бездротового геймпада Gamesir G3s Огляд гібридних навушників Urbanfan з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu EP-31 з АлиЭкспресс Огляд навушників Fiio EX1 з АлиЭкспресс