РЕМОНТ НОУТБУКА

336

Точна підсумкова вартість ремонту ноутбука буде визначена за результатами технічної діагностики. Ця послуга всім категоріям замовників надається безкоштовно. Якщо ноутбук клієнта взагалі не включається, або стан окремих комплектуючих вимагає детального вивчення, може знадобитися діагностика з повним розбиранням – послуга, яка коштує 100 грн. Після визначення несправності буде складена і доведена до відома клієнта попередня калькуляція ремонту. хочемо порекомендувати https://pc-digger.com/products/category/laptops-bu на сайті по найкращій ціні

Погодившись виконати ремонт ноутбука за запропонованою програмою та вартістю, замовник звільняється від сплати суми 100 грн. за послугу тестування з розбиранням. Всі клієнти, які попередньо замовили ремонт ноутбука з сайту, отримають додаткову знижку -10%, яка буде вирахувана від вартості робіт в підсумковій калькуляції ремонту.

Недорогі комплектуючі і знижка на послуги з ремонту ноутбука
Переконайтеся, що якісно відремонтувати ноутбук дійсно можна дешево і недорого, швидко і з реальною гарантією. Скористайтеся можливістю отримати додаткову знижку -10% і попередньо замовте послугу з сайту. Увага! Зазначений дисконт не поширюється на покупні комплектуючі, які можуть знадобитися для відновлення працездатності вашого пристрою: жорсткі диски, оперативну пам’ять, екрани – матриці, DVD приводи, чіпи материнської плати, клавіатури та корпусні деталі.

Якісний і недорогий ремонт ноутбуків дійсно можливий! Зробіть попереднє замовлення і передзвоніть, щоб повідомити дату і час свого візиту до нас в офіс. Сервісні інженери часто працюють на виїзді, але в узгоджений з вами час один з компетентних фахівців обов’язково буде на місці, щоб у вашій присутності виконати діагностику і визначитися з подальшим планом ремонту. До зустрічі!