Iphone 13 mini в україні – найкращий компактний флагман у світі за ціною від 28 499 грн

24

Найкомпактніший флагманський смартфон компанії apple надійшов у продаж на українському ринку після того, як протягом тижня був доступний для попереднього замовлення. Йдеться про модель iphone 13 mini.

Ціни

Версія mini минулого покоління не змогла похвалитися хорошими продажами. З високою часткою ймовірності, та ж доля чекає і новинку. Проте iphone 13 mini – ідеальне рішення для тих, хто не забуває в коментарях до анонсу будь-якого смартфона згадати про те, що цьому світу не вистачає компактних моделей з хорошим залізом.

Герой замітки цю проблему вирішує більш ніж сповна. Він обладнаний хорошими камерами з ois, хоч і без телеоб’єктиву, потужним процесором apple a15 bionic і дисплеєм super retina xdr розміром лише 5,4″ по діагоналі.

У продаж iphone 13 mini надійшов в модифікаціях з 128 гб, 256 гб і 512 гб вбудованої пам’яті. Рекомендована ціна склала 28 499 грн, 31 999 грн і 38 999 грн відповідно. Як і на стадії попередніх продажів, зараз новинка пропонується зі знижкою 2 000 грн. Доступні забарвлення: червона, синя, рожева, чорна і біла.

Для тих, хто хоче знати більше: