Чудові навушники Xiaomi Mi Hybrid.

289


Xiaomi Mi Hybrid — це вже четверте покоління навушників-затичок від компанії Xiaomi. І я буду зовсім не далекий від істини, назвавши їх кращими у цього виробника, зокрема і в своїй категорії ціна/якість в цілому.

Ті, хто користувався третіми пістонами від Xiaomi скажуть, що зробити навушники ще більш крутими по звуку, практично не можливо. Ан, немає… можливо. Не дарма новий продукт називається Xiaomi Mi Hybrid. Ці навушники по суті є гібридними і поєднують в собі відразу дві технології відтворення звуку, а саме драйвера арматурного і динамічного типу. Що це дає? Динамічні випромінювачі відтворюють краще низи, а арматурні середні і високі частоти.

Для початку треба сказати, що розробляли навушники фахівці компанії 1more design. В принципі, так само як і попередні Piston 3. Минулого разу в результаті такого союзу був дуже хороший і якісний продукт, так що і в цей раз вирішили продовжити співпрацю.

Навушники за наявності всяких технологічних штучок дуже навіть не прості. Мало того, що вони гібридні, так вони можуть похвалитися ще такими фішками:

  • Обплетення кабелю виготовлена з кевлара. Це означає, що крім додаткової фортеці, ми ще уникаємо «ефекту стетоскопа». Це такі неприємні звуки в надягнутих вухах, коли кабель зачіпає за одяг.
  • Використовується якийсь хитрий мікрофон з супер технологією шумозаглушення. Мікрофон розташований приблизно в 10 сантиметрах від рота, а чути вас буде відмінно в будь-якому громадському місці.

Пульт управління навушниками зроблений з металу, що має захистити його від непередбачених пошкоджень. На корпусі три кнопки, пауза і гойдалка гучності. Штекер також виконаний з металу. На ньому є захист від перетирання (переломлення), що повинно збільшити термін служби. Всі ми знаємо, що місця приєднання проводів це справжня «ахіллесова п’ята».

У комплекті йде три пари змінних вкладишів-амбушюр, так що навушники можна зручно прилаштувати в будь вуха 🙂 Якщо розмір підібраний правильно, то у вушній раковині сидять дуже впевнено, не випадають і не тиснуть. Дискомфорту мінімум.

Тепер, що стосується звуку. Всі ці розмови про відчуття та враження, самі розумієте, дуже суб’єктивні. Але, тим не менш. Звучать вуха по справжньому круто. Технологія відпрацьовує по повній.

У загальному і цілому, Xiaomi Mi Hybrid це портативні навушники з розряду мастхев. Не дивлячись на свою низьку ціну, ці вуха є серйозним гравцем дорослої аудиофильской ліги. Так що, однозначно до купівлі рекомендую!

Купити навушники Xiaomi Mi Hybrid з безкоштовною доставкою можна за посиланням нижче.

Де купити

Навушники Xiaomi Mi Hybrid

22.99 $

Перевірити ціну
Xiaomi, Навушники, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Найбільш дешевий навушники в лінійці Xiaomi (Piston Colorful Starter Edition) Світяться навушники Glow Якісні бездротові навушники Bluedio HT Відмінні бездротові навушники від компанії QCY Мастхев навушники Superlux HD668B Кращі бюджетні навушники FX1X XX. Бездротові навушники Bluedio T2 Підсилювач сигналу Xiaomi Mi WiFi Amplifier