Симпатична шапочка для малюка

399


Шапочка, яка практично нічого не коштує. Причому коли ми з дружиною її замовляли, вона коштувала 1,5 долара і продавалася на сторінці групових закупівель. Я ще тоді подумав, що китайці її в мінус продають. А тепер без усіляких акцій та знижок коштує ще дешевше. Чудеса.

Хочу відразу сказати, що це той рідкісний випадок, коли виріб виглядає дорожче, ніж він реально коштує. Варіантів колірних забарвлень багато, вибрати є з чого.

Як і належить такої дешевої посилці, летіла вона без треку. Точніше трек номер був, тому що він повинен бути за правилами aliexpress, але звичайно ж виявився фейковим і на всьому шляху прямування посилки не пробивався ні одним трекером.

Посилка летіла довго, я вже думав, що 1,5 долара подаровані. Але ні, десь місяця через 3 шапочка благополучно прилетіла в Мінськ. Ми замовили темно-синій варіант, як на головній картинці. Що порадувало, так це те, що колір виявився таким же, як на сторінці продавця. Не бляклий і не тьмяний, як це іноді буває з речами.

Зроблена шапочка з бавовни. На дотик приємна. Нашивка тримається міцно, при пранні не відлетить. Продавець пише, що підходить дітям від 0 до 8 місяців і розрахована на окружність голови 40-46 див. Реально на дитину 3-6 місяців. Шапочка подвійна, не продувається. Влітку в такий буде жарко, ідеальна для пізньої весни або ранньої осені. Тягнеться в міру, внутрішніх швів немає, тобто голову не натирає.

Вердикт:

За такі ціни в офлайні нічого схожого не знайти. Тому, якщо попереду поповнення сімейства — однозначно брати. Ну або як сувенір, або частину подарунка молодим батькам.

Де купити

Симпатична шапочка для малюка

найпопулярніша і сама недорога шапка для малюка

1.19 1.5

Перевірити ціну
Шапки
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Симпатична тепла кофта Зимовий костюм з смужками для дитини віком до 1 року. Дитячий костюм з пандою на хлопчика до 2 років. Чоловічий смугастий шарф Набір фігурок Зоряні війни для конструктора Лего Огляд навушників Rock Zircon Nano з сайту Алиэкспресс Bluetooth колонка BTS-06 Огляд ігрової приставки Data Frog з АлиЭкспресс