Нова пошта побудує в борисполі сортувальний термінал зі злітною смугою для безпілотників

11

Компанія нова пошта оголосила про те, що будує в борисполі власний термінал.

Що відомо

На території нового терміналу буде розташована сортувальна станція нової пошти глобал. Термінал буде оснащений злітно-посадковою смугою для безпілотних літальних апаратів. Загальна площа терміналу складе 35 тис.кв. Метрів.

Для сортування посилок будуть використовуватися 6 автоматизованих ліній нідерландської компанії vanderlande і литовської компанії equinox. На останніх сортуватиме дрібний вантаж до 2 кг.завдяки технології автоматичної викладки посилок на конвеєр сортування такого вантажу відбуватиметься без людей. Ще з цікавого термінал отримає технологію відеоаналізу. Вона зможе розпізнавати посилки з пошкодженою маркуванням. Це допоможе поліпшити якість і цілісність доставки клієнтам.

” ми доставляємо сотні мільйонів посилок на рік своїм клієнтам. Щоб вони завжди отримували відправлення швидко, нова пошта інвестує в сортувальну інфраструктуру. Термінал біля аеропорту “бориспіль» з’єднає передові технології світової поштової логістики і зможе сортувати до 100 000 посилок на годину”, – коментує олександр бульба, сео нової пошти.

Також компанія планує використовувати роботележки для транспортування вантажу по терміналу. До речі, аналогічні вже є на терміналах у львові, києві, харкові та дніпрі. Одночасно в новому терміналі зможе розвантажуватися і завантажуватися 220 автомобілів.

Коли чекати

Вартість терміналу перевищить 1 млрд.грн. Його будівництво буде проходити в три етапи. Першу чергу компанія планує запустити до кінця 2022 року.

Нагадаємо, нещодавно нова пошта оголосила про запуск власної авіакомпанії.