Geil випустила комплекти ігрової пам’яті polaris rgb ddr5

11

Тайванський виробник комп’ютерних комплектуючих geil повідомив про випуск модулів пам’яті polaris rgb ddr5. У модельний ряд увійшли вироби, що працюють на частоті 4800 мгц з можливістю розгону до 5200/5600 мгц. Випускаються модулі ємністю 16 і 32 гбайт. Оскільки поставки виконуються в комплектах з здвоєних модулів (кити), то максимальна ємність комплекту становить 64 гбайт.

Напруга живлення для одноканальних модулів (one dimm) становить 1,10 в; для двоканальних (two dimm) – 1,25 в. Пам’ять підтримує профілі intel xmp 3.0 для їх розгону.

Виробник відзначає головні відмінності нових модулів пам’яті від типових варіантів ddr5: відмінний тепловідвід і яскрава rgb-підсвічування, яка подобається геймерам і ентузіастам.

Модулі обладнані радіатором охолодження з яскравим дизайном. Це проявляється у виборі його колірного оформлення. Доступні варіанти: racing red (червоний), titanium gray (темно-сірий) і glacier white (білий). Колір радіатора поєднується з плавним rgb-підсвічуванням, яке дозволяє створювати змішані і фантастичні ефекти rgb-підсвічування.

Висота планки пам’яті і тепловідведення обрана з урахуванням більшості процесорних кулерів, які представлені на ринку. Це дозволяє встановити пам’ять без механічних труднощів і перешкод.

У новій пам’яті застосовується технологія виправлення помилок (ecc) і використовується мікросхема управління живленням (pmic), яка дозволяє вести моніторинг струму, мати пороговий захист і здійснювати інтелектуальне управління напругою і живленням.

Пам’ять geil polaris rgb ddr5 доступна по всьому світу.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто – для кого – то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії – від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті “краща материнська плата : поточний аналіз ринку”.

читайте також: