Міні роутер Xiaomi Mini USB Portable Wi-Fi

261


Ні, це не цукерки… І не вітамінки… І навіть не таблетки з «матриці»… 🙂 Це черговий бездротовий гаджет від компанії Xiaomi. Уявляю вашій увазі міні роутер Xiaomi Mini USB Portable Wi-Fi.

Давайте для початку розберемося, що ховається за цими розумними словами і взагалі подумаємо треба така штука в господарстві. Суть цього пристрою полягає в тому, що воно може зробити бездротове з’єднання, там де його не було передбачено. Тобто, пристрій працює в двох режимах:

  • в режимі мережевої карти (дозволяє підключити комп’ютер до існуючої бездротової мережі);
  • в режимі wi-fi роутера (дозволяє роздавати інтернет по повітрю з підключеного до мережі, пристрою).Специфікація
Model: Xiaomi
Color: White, Red, Green, Blue, Black, Orange
Type: Wireless Router
Interface: USB2.0
Transmission Rate: 150Mbps
WIFI Transmission Protocol: 802.11 b/n/g
Wireless Security: WPA-PSK, WPA2-PSK

Приходить свисток у простому поліетиленовому пакеті, ніяких тобі коробочок і витребеньок. Комплект поставки також звичайний: минироутер, інструкція і мотузочок для використання в якості брелока. Взагалі девайс випускається в шести кольорах, я собі вибрав білий. Працює пристрій в діапазоні 2.4 ГГц.

Після під’єднання до комп’ютера, необхідно встановити драйвера. Так як в пристрої своїй пам’яті немає, доведеться їх звідки-небудь завантажити, наприклад в 4pda. Інтерфейс програми простий для створення бездротової мережі вводимо ім’я користувача та пароль. При бажанні можна змінити колір віконця на більш гармонійний.

При використанні свистка ніяких проблем і дефектів виявлено не було. Довелося трохи повозитися з установкою драйверів, але в принципі, як я вже вище написав, всі інструкції є на 4pda.

Тести на пробиваемость стін сигналом в різний час доби і на коефіцієнт падіння рівня сигналу на кожен сантиметр площі квартири я не робив, так як не бачу в цьому сенсу. Скажу тільки, що для моєї трикімнатної квартири вистачає з головою. Правда комп стоїть в залі і, як правило, до найдальших куточків відокремлює максимум дві газосилікатні стіни.

Підсумок:

Хочу сказати, що міні роутер Xiaomi Mini USB Portable Wi-Fi виявився досить цікавим, недорогим і якісним пристроєм. Володіючи настільки малими габаритами, він може виявитися корисним, як тимчасове рішення при організації домашньої бездротової мережі. Чому тимчасове? Все таки надійніше протягнути кабель від роутера до комп’ютера, буде менше обривів зв’язку. Але якщо квартира знімна або ремонт вже зроблений, то в принципі згодиться.

Де купити

Міні роутер Xiaomi Mini USB Portable Wi-Fi

4.5 $

Перевірити ціну

Xiaomi, Роутер, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Xiaomi MI Mini Speaker Огляд смартфона Meizu M3s Mini і порівняння з Xiaomi Redmi 3s. Підсилювач сигналу Xiaomi Mi WiFi Amplifier Огляд Tanix TX3 Mini Meizu M2 Mini International (білий) Xiaomi Mi Gamepad Огляд гнучкого штатива Mini Tripod з АлиЭкспресс Огляд відеокамери XiaoMi XiaoFang з АлиЭкспресс