Кращі бюджетні навушники FX1X XX.

284


Якщо тяга до прекрасного у вас сильна (я про якісний звук в навушниках), а кількість грошей в кишені прямо пропорційно цій тязі, то сьогоднішні вуха можуть стати для вас чудовою знахідкою і порятунком.

Навушники з дивною назвою FX1X XX практично порвали aliexpress. Тільки у одного конкретного продавця, на якого я дам нижче посилання, вже продано понад 2000 штук. Якщо не полінуйтеся погортати відгуки, то побачите, що 99% покупців вкрай здивовані якістю звуку. Причому приємно здивовані 🙂

Продавець пропонує нам на вибір три варіанти комплектації вух. Найдешевший — тільки вуха. Друга комплектація — вуха + коробка + інструкція. Третя — вуха + коробка + інструкція + 3 пари змінних затичок.

Хочете заощадити долар, вперед. Але, я все ж брав би саме останній найдорожчий варіант. Принаймні, напевно підберете підходящий розмір затичок під ваші вуха. Та й носити навушники в боксі зручніше. Не треба кожен раз розплутувати морські вузли.

Буває продавець ще й ось таку підставку під телефон (жовтенька на фото) безкоштовно покладе. Дрібниця, звичайно, але все одно приємно.

Навушники FX1X XX зібрані добре. Нічого не люфтить і не бовтається. Приємний взяти в руки. У вухах сидять щільно, не вивалюються при різких рухах. Можна навіть спробувати по бігати в них, хоча для спорту звичайно bluetooth більш кращі.

Тепер пару слів про враження від прослуховування. Для таких недорогих навушників якість звуку більше, ніж хороше. Якщо б це був сліпий тест, думаю можна було б сказати, що грають вуха вартістю 20-30 доларів. Басів дійсно багато і вони, як би це сказати, м’які і об’ємні. Верхів на тлі глибокого баса може покаазаться трохи, але це не так. Просто вони не так сильно виражені.

Дріт навушників FX1X XX товстий, завдяки цьому має менше плутатися. Якщо вірити відгукам людей, які користуються вухами вже тривалий час, то після двотижневого прогріву звук стає ще краще.

Коробочка, в якій лежать навушники, зроблена якісно. Таку не соромно на людях дістати.

Ось, до речі пару відгуків з aliexpress:

Всім вдалих покупок! Дякую за увагу.

Купити навушники FX1X XX з безкоштовною доставкою можна за посиланням нижче.

Де купити

Басовитий навушники FX1X XX

4.43 $

Перевірити ціну
Навушники
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Мастхев навушники Superlux HD668B Найбільш дешевий навушники в лінійці Xiaomi (Piston Colorful Starter Edition) Чудові навушники Xiaomi Mi Hybrid. Світяться навушники Glow Відмінні бездротові навушники від компанії QCY Якісні бездротові навушники Bluedio HT Бездротові навушники Bluedio T2 Бюджетні іграшки. Повітряний змій за 1,54 usd