Головне достоїнство російського ударного дрона “мисливець” представлено на відео

11

Ведення сучасних бойових дій важко уявити без використання безпілотних літальних апаратів. Вже в найближчому майбутньому на озброєння російської армії надійдуть перші важкі ударні безпілотники с – 70» мисливець”, які вперше у вітчизняній авіапромисловості будуть використовувати плоске сопло, що стало головною особливістю апарату.

Застосування плоского сопла в сучасних безпілотниках, за заявою розробників, є» світовим трендом «і дозволяє знизити» видимість ” дрона в задній півсфері для систем протиповітряної оборони противника, що використовують інфрачервону і радіолокаційну системи наведення.

На відео, представленому каналом “зірка«, демонструється плоске сопло,» вирощене” за засекреченою технологією з використанням 3d принтера. Показане сопло є реальною деталлю, яка буде використана в ударному безпілотнику «мисливець». Друк на 3d принтері дозволить заощадити час виробництва і знизити його собівартість.

Плоске сопло буде встановлено на другому безпілотнику с70, і на сьогоднішній час вже створені кілька двигунів в такій конфігурації, що передбачає серійне виробництво бойових дронів. У модифікованих для» мисливця ” двигунах ал-41ф1, які використовуються в літаках су-57, відсутня форсажная камера, так як високі швидкості для барражирующего на дозвукових швидкостях безпілотника не потрібні. На дроні с-70 “мисливець”, на відміну від винищувача су-57, буде встановлений один двигун, що підвищує вимоги до надійності та економічності його роботи.